Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Janek
2011-11-17, 21:00
DIVER DAVOSA ARGONAUTIC
Autor Wiadomość
Blaz
[Usunięty]

 #421  Wysłany: 2011-08-28, 23:25   

Powiem tak: gdy zobaczyłem co ten.... napisał o mojej córce, to stwierdziłem, że nawet najgorszy kryminalista tak nie powie.

Sorry, ale jeśli jeszcze raz ktoś mi tu zacznie pierd... farmazony, że równowaga, że merytoryka, to niech sobie idzie merytorykować do tegoż psychiatryka, znaczy merytoryka.

Wyślę link do tego tematu do siedziby Davosy. Niech ocenią jakiego chama i prostaka zatrudnili i ile przez niego mogą stracić lub stracili.
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-08-28, 23:28, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #422  Wysłany: 2011-08-28, 23:28   

... wśród nas jest taka zasada możemy się nie lubić i nie zgadzać ze sobą , ale nie obrażamy własnych rodzin .

http://www.youtube.com/watch?v=lKQFPahVfOs
_________________

 
 
TIK TAK
[Usunięty]

 #423  Wysłany: 2011-08-28, 23:28   

Svedos napisał/a:
TIK TAK napisał/a:


Svedos napisał/a:
P
Chcesz merytorycznej rozmowy i poszanowania, zacznij od siebie.



Zacznij od siebie....Svedos...o czym Ty piszesz.....



Piszę o szacunku i poszanowaniu, ja jestem u siebie to Ty przyszedłeś tu flejmować, od początku tego żałosnego spektaklu jednego aktora staram się z Tobą merytorycznie dyskutować

TIK TAK napisał/a:



Tak już mam , ze nie darzę szacunkiem kogoś kto tego szacunku nie jest warty... a powiem Ci , ze w przeciwieństwie do wielu ludzi szanuję nawet romskich żebraków na ulicy.



No właśnie z definicji nas nie szanujesz, więc nie rób z siebie niewinnej ofiary, wszedłeś na nasze z naciskiem na nasze forum chcąc w nieudolny i prostacki sposób poprawić "wizerunek" firmy którą reprezentujesz, nie wziąłeś jednak pod uwagę tego że osiągniesz efekt odwrotny od zamierzonego.

Wasza opinia szczerze ani mnie parzy, ani ziębi, wybacz... to forum przesmiewcze, ale nie pozwolę jak zaznaczyłem, aby grupka błaznów (nie mam ciebie na mysli) naruszała moje dobra osobiste. Nie zapominaj, ze mimo, ze jestes u siebie, jest forum publiczne... i to twoim obowiązkiem jest dbanie o to, aby standardy były zachowane. Jesli nie dbasz o to, nie wzbudzasz szacunku. Wolność słowa ma swoje granice i rzucanie oszczerstw ma swoje granice.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #424  Wysłany: 2011-08-28, 23:29   

TIK TAK, otrzymujesz czwarte ostrzeżenie, związane z obrażaniem już nie nawet uczestników dyskusji, ale ich DZIECI.
Taki poziom chamstwa jeszcze się nie zdażyl na tym forum.
Wracaj do jaskini, gdzie twoje miejsce.
_________________
Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-08-28, 23:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #425  Wysłany: 2011-08-28, 23:30   

Człowieku, o jakich ty dobrach osobistych mówisz? Ty, który nic nie uszanujesz? Teraz mówię jako ojciec, a nie jako miłośnik zegarków. Przeproś moją córkę.
 
 
nick555
Klon Starszego Kulisa


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 61 razy
Wiek: 43
Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 8911
Skąd: Bełsznica/Lublin
 #426  Wysłany: 2011-08-28, 23:31   

altec napisał/a:
poddałem się,

ale ja, to taki pacyfista z natury jestem.. ;)

próbowałem ,zawsze warto spróbować..czyż nie?


Michał, próbować warto, szczególnie ze przez te dwadzieścia kilka stron trochę ciekawych informacji (rzeczowych) się przewinęło. Teraz niestety, jak to wspomniał Chomik bodajże, telenowela...
_________________
FORZA Robert!
RK WRT
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #427  Wysłany: 2011-08-28, 23:32   

TIK TAK napisał/a:
Nie zapominaj, ze mimo, ze jestes u siebie, jest forum publiczne...

Jak będzie forum Davosy to ty tam będziesz pouczać innych co mogą a co nie mogą ...
Czytałeś regulamin naszego forum ??


Kpisz .. czy o drogę pytasz ?
_________________

 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #428  Wysłany: 2011-08-28, 23:33   

TIK TAK napisał/a:
Svedos napisał/a:
TIK TAK napisał/a:


Svedos napisał/a:
P
Chcesz merytorycznej rozmowy i poszanowania, zacznij od siebie.



Zacznij od siebie....Svedos...o czym Ty piszesz.....



Piszę o szacunku i poszanowaniu, ja jestem u siebie to Ty przyszedłeś tu flejmować, od początku tego żałosnego spektaklu jednego aktora staram się z Tobą merytorycznie dyskutować

TIK TAK napisał/a:



Tak już mam , ze nie darzę szacunkiem kogoś kto tego szacunku nie jest warty... a powiem Ci , ze w przeciwieństwie do wielu ludzi szanuję nawet romskich żebraków na ulicy.



No właśnie z definicji nas nie szanujesz, więc nie rób z siebie niewinnej ofiary, wszedłeś na nasze z naciskiem na nasze forum chcąc w nieudolny i prostacki sposób poprawić "wizerunek" firmy którą reprezentujesz, nie wziąłeś jednak pod uwagę tego że osiągniesz efekt odwrotny od zamierzonego.

Wasza opinia szczerze ani mnie parzy, ani ziębi, wybacz... to forum przesmiewcze, ale nie pozwolę jak zaznaczyłem, aby grupka błaznów (nie mam ciebie na mysli) naruszała moje dobra osobiste. Nie zapominaj, ze mimo, ze jestes u siebie, jest forum publiczne... i to twoim obowiązkiem jest dbanie o to, aby standardy były zachowane. Jesli nie dbasz o to, nie wzbudzasz szacunku. Wolność słowa ma swoje granice i rzucanie oszczerstw ma swoje granice.


tak masz oczywiście rację wszystko ma swoje granice, zwłaszcza to

TIK TAK napisał/a:


No to rób sobie z tej 4-ro letnie córki idiotkę, nie ze mnie, to nie jest opinia o Eposie o czym doskonale wiesz...


żenada
_________________
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #429  Wysłany: 2011-08-28, 23:35   

Ja bym Ci Tik Tak konto skasował i bana dał .. znaczy na drogę ..
_________________

 
 
wielebny 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Kaznodzieja i Pijak


Pomógł: 20 razy
Wiek: 53
Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 3068
Skąd: Kielce
 #430  Wysłany: 2011-08-28, 23:37   

TIK TAK napisał/a:

Powiedz, ze sea gulle , czy Parnisy są robionę za godzwią pensję... wiadomo, ze nie i co to ma z szacunkiem wspólnego.

Może wreszcie do Ciebie dotrze, maszyny robiące ''szwajcara'' i maszyny robiące ''chińczyka'' są te same,ten sam jest chiński pracownik i taką samą dostaje pensję za swoją pracę.
 
 
Tomek 
King of chinese maierans
Nie znam się ...


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 317 razy
Dołączył: 19 Lut 2010
Posty: 28712
Skąd: ...
 #431  Wysłany: 2011-08-28, 23:42   

Svedos napisał/a:

TIK TAK napisał/a:


No to rób sobie z tej 4-ro letnie córki idiotkę, nie ze mnie, to nie jest opinia o Eposie o czym doskonale wiesz...


żenada


Pokazał koleś swoją klasę i wychowanie w całej okazałości, dno ....
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #432  Wysłany: 2011-08-28, 23:44   

No i juz sobie handlarzyna nie popisze.
A w sumie szkoda, bo ja dalej bym się dowiedział, czy tylko Davosa jest chińska, czy te z Epos i Glycine też.
No ale nic to, trzeba brać za dobrą monetę wynurzenia, bądź co bądź, oficjalnego dilera Davosy, Eposa i Glycine, że wielce boleje że ich podzespoły są chinskie.
Zegarek na chinskich podzespołach - musi kosztować najmniej 2 tysie, podczas gdy cały świat pokazuje, że może połowe tego.
Jest to nader cenna informacja :-)
Myślicie, że Davosa wie, że jej diler chlapie dziobem na lewo i prawo, że ją z chińskich części składają :-) :?: Bo to chyba takie trochę tajne jest ;-) :?:
_________________
 
 
bow 
Klon Właściciela Pola Ryżowego
Wujek/Zbok brązowy


Pomógł: 62 razy
Wiek: 51
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 14239
Skąd: Toruń
 #433  Wysłany: 2011-08-28, 23:45   

Pany, kończta, wstydu oszczędzajcie.
Niech się wreszcie amen stanie w tym temacie.
_________________
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
 
 
chomior 
Klon Kulisa
jełop

Pomógł: 36 razy
Wiek: 52
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 7516
Skąd: Elbląg/ Gorinchem
 #434  Wysłany: 2011-08-28, 23:48   

Rudolf napisał/a:
Ja bym Ci Tik Tak konto skasował i bana dał .. znaczy na drogę ..


No w końcu, bo to już dawno przekroczyło wszelkie granice.
Aż mi się piwa odechciało.
_________________
Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Ostatnio zmieniony przez chomior 2011-08-28, 23:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Violence 
Ryżowy
Przemo

Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 335
Skąd: 3city
 #435  Wysłany: 2011-08-28, 23:49   

wielebny napisał/a:
TIK TAK napisał/a:

Powiedz, ze sea gulle , czy Parnisy są robionę za godzwią pensję... wiadomo, ze nie i co to ma z szacunkiem wspólnego.

Może wreszcie do Ciebie dotrze, maszyny robiące ''szwajcara'' i maszyny robiące ''chińczyka'' są te same,ten sam jest chiński pracownik i taką samą dostaje pensję za swoją pracę.


Jak ktoś nie chce to nie zrozumie...każdy ma swoją prawdę na własne potrzeby... jak już pisałem mnie nie boli że takie same zegarki kosztują 300 - 10 000 pln Nie pierwszy nie ostatni produkt. Dokładnie te same produkty czasem są sprzedawane w podobnych różnicach cenowych..to dopiero porażka ;) . Każdy sam wybiera...co mu się podoba.. szkoda tylko że oficjalne stanowisko TIK TAKa jako dystrybutora jest "jedynie słusznym".. o tym jakie świadectwo sobie wystawił każdy sobie sam odpowie... ja przez ten wątek nie kupie u niego zegarka nawet jeśli kiedyś będę kupował jedną z marek które reprezentuje...czego nie wykluczam...mimo, że pewnie nie są warte swojej ceny ;)

Dobranoc wszystkim.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum