Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Janek
2011-11-17, 21:00
DIVER DAVOSA ARGONAUTIC
Autor Wiadomość
Blaz
[Usunięty]

 #406  Wysłany: 2011-08-28, 22:41   

Wpadł, myślał, że pogrozi paluszkiem, a my uklękniemy i z pokorą wyznamy swoje grzechy. Jak to do tej pory na kizi bywało. Tu nie miało więc być żadnej dyskusji. Tylko naiwni tak sądzą. A w tzw. międzyczasie wyszło szydło z worka, prawda na jaw, masło z papierka itp. :wink:
 
 
Violence 
Ryżowy
Przemo

Pomógł: 3 razy
Wiek: 42
Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 335
Skąd: 3city
 #407  Wysłany: 2011-08-28, 22:43   

waldii napisał/a:
altec napisał/a:
...
forma " dytrybutorze Davosy " zamiast "kolego TikTak", przeze mnie jest odbierana jak agresywna zaczepka..
pzdr Michał



altec - BRAWO w pełni się z Tobą zgadzam i pewnie takich osób jest więcej :!: .


mi przedmiotowe " dystrybutorze Davosy" również się nie podoba za bardzo... i raczej ja tak bym nie pisał...nie mniej jednak uważam że to TIK TAKa zaczepki i wycieczki personalne były / są nie na miejscu, argumentów jakichkolwiek było na prawdę niewiele i spowodowały taki a nie inny poziom w tej chwili... moim zdaniem "kolorowi" (kolor nicka ;) trudno wszystkich wymieniać) członkowie CW wykazali się dużą dozą cierpliwości.. osobiście żałuję, że TIK TAK nie podjął merytorycznej dyskusji...

.. może kiedyś... myślicie że jakby zorganizować wspólną konferencję CW i kizi na temat podzespołó chińskich i ilości szwajcara w szwajcarze doszłoby do otwartej walki ? ;D
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #408  Wysłany: 2011-08-28, 22:45   

Panowie czas najwyższy wrócić do poważnej rozmowy.
Tik Tak swoim "wejściem smoka" na forum, do tego swoimi mam wrażenie pod wpływem emocji formułowanymi wypowiedziami sam sprawiłeś że koledzy zaczęli po prostu z Ciebie drwić. Chciałeś konkretnej odpowiedzi na temat wypowiedzi wyrwanej z kontekstu dyskusji to ją otrzymałeś, Tobie jako przedstawicielowi/ dystrybutorowi Davosy zadano kilka pytań, nie raczyłeś w sensowny sposób odpowiedzieć, a właściwie nie odpowiedziałeś wcale, zabierasz głos i wypowiadasz kategoryczne kwestie na temat Chińskiego zegarmistrzostwa nie mając o tym zielonego pojęcia.

Porównujesz największego producenta zegarków czyli Sea Gulla do jakiejś tam Davosy która ma 175 salonów :shock:

Tu masz mały cytat na temat Sea Gulla , wytłuściłem Ci fragment tekstu, zapamiętaj to, może Ci się przydać.

"Chińskie zegarki Tianjin Sea Gull Watch Manufacturing Group Najsłynniejszy chiński producent zegarków mechanicznych

Sea-Gull jest marką Tianjin Sea Gull Watch Manufacturing Group, najsłynniejszego chińskiego producenta mechanizmów do zegarków mechanicznych i zegarków mechanicznych. Firma powstała w 1955 roku i dzisiaj jest największym producentem mechanizmów do zegarków mechanicznych na świecie. Sea Gull jest nowoczesną firmą nastawioną na produkcję zegarków na rynki światowe. Firma jest bardzo dobrze znana w branży, ponieważ jest jednym z wiodących światowych producentów mechanizmow do zegarków obejmując 1/4 światowej produkcji. Wysokiej jakości mechanizmy Sea Gull stosowane są w wielu zegarkach znanych światowych marek."

i link do info o tej firmie, poszerz swoje horyzonty.

http://www.tractionink.co...Tianjin_Seagull

W zamian oczekujesz abyśmy nie reagowali na Twoje zaczepki, mamy Ciebie wysłuchać, udzielić odpowiedzi takiej jakiej oczekujesz być mili, kupować kłalitę i i basta.

Zgadzam się z Michałem i Waldim że "dyskusja" nabrała dziwnego wydźwięku, ale z drugiej strony sam się o to prosiłeś.

Chcesz merytorycznej rozmowy i poszanowania, zacznij od siebie.
_________________
 
 
TIK TAK
[Usunięty]

 #409  Wysłany: 2011-08-28, 23:04   

No to jeszcze raz, ALAMO będzie 11-sty :P

Svedos napisał/a:
P
Chcesz merytorycznej rozmowy i poszanowania, zacznij od siebie.



Zacznij od siebie....Svedos...o czym Ty piszesz. Zalogowałem się tutaj 2 dni temu. Specjalnie nie trzeba daleko szukać. Post z 11.08 . Autora widać.
ALAMO napisał/a:
Zwłaszcza epos.
Epos jest najlepszy.
Prestiż, rozumisz ...
W Żaglu.
:lol:


To jest szacunek....proszę Cię.
Mam szukac dalej?... lepsze się znajdą.
Ale tak jak wspomniałem, nie wiedziałem, że to forum prześmiewcze z lożą szyderców. Teraz już wiem...
Tutaj jakakolwiek rozmowa merytoryczna z moim udziałem skazana było na frontalny atak.
Zresztą, widac w pierwszym moim poscie, przywitałem się grzecznie i z humorem i od razu zaczęło się od pouczeń...

Tak już mam , ze nie darzę szacunkiem kogoś kto tego szacunku nie jest warty... a powiem Ci , ze w przeciwieństwie do wielu ludzi szanuję nawet romskich żebraków na ulicy.

Alamo- daj mi wrescie 4 ostrzeżenie, nie bede mógł pisać :P
Powaznie, już nie wchodzę.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #410  Wysłany: 2011-08-28, 23:07   

Violence napisał/a:
mi przedmiotowe " dystrybutorze Davosy" również się nie podoba za bardzo


Gdyby tutaj przyszedl jako osoba, nie obrażał wszystkich od wejścia - to z cała pewnościa nie zostałby tak potraktowany. Ale przyszedl wyłacznie przedmiotowo, w trzecim poście zaczął linkować do własnego sklepu, czym złamal regulamin, w drugim poście obraził wszystkich userów, czym zlamal regulamin w 2 punktach, całe forum przejrzal wyłacznie pod kątem jego portfolio, nie odpowiedział na żadne z zadanych pytań, i cztery razy domagał się od Blaza odpowiedzi na to samo - co ten uczynnie czterokrotnie zrobił, a za piątym razem nawet zaproponował żeby podac wielkość czcionki, by nasz łaskawca w końcu raczył przeczytać. Naszemu dilerowi widać za bardzo weszły w nawyk standardy działania na kizi, gdzie jak sa niewygodne pytania - to się wzywa kawalerię, która kasuje posty, wątki, zdjęcia, czy co tam jeszcze psuje jedynie słuszną linię dystrybutora. Być może, zalega nasz diler z oplatami za prawo do bycia miośnikiem, to musiał poszukać innej platformy. Wyszło trochę kiepsko, ale ja tam mu kibicuję - na razie wiemy tylko że Davosa to w zasadzie chiński zegarek, czas na Eposa i Glycine.

Cytat:
Mam szukac dalej?... lepsze się znajdą.
To jest szacunek....proszę Cię.


Kapuję :lol: :!:
Jest u nas wątek Pomocna dłoń admina - możesz tam zaproponować zmiany do regulaminu, które wykluczą możliwość wyrażania własnych opinii na temat pozycjonowania marek którymi handlujesz :lol:
Tobie się NAPRAWDĘ fora pomyliły :shock:

TIK TAK napisał/a:
Tutaj jakakolwiek rozmowa merytoryczna z moim udziałem skazana było na frontalny atak.


To zacznij w koncu, handlarzu, odpowiadać MERYTORYCZNIE na zadane pytania.
Jakie konkretnie podzespoły, poza kopertami, bransoletami i pudełkami, Davosa sprowadza z Chin ? wskazówki i tarcze też ? Czy wskazówki są z Indii, a tarcze z Korei ?
A Epos ?
A Glycine ?
Dlaczego, twoim zdaniem, koperta Davosy produkowana w Chinach jest OK, a zegarek produkowany w Chinach, w tej samej fabryce, pod własna marką, jest efektem wyzysku ?
dlaczego szwajcarskie zegarki są nadal zasilane mechanizmami,które mają pół wieku, i dlaaczego zamiast inwestować w innowacje - inwestują w robienie ludziom wody z mózgu ?
Dlaczego zabierasz głos na temat zegarków których nigdy nie miałes w reku, i dlaczego opowiadasz o nich kompletne kocopały ?
Czy gadajac glupoty o mechaniźmie 5010 z Liaoling naruszasz dobra osobiste jego producenta, czy właściciela zegarka ?
I tak dalej ...
Ale merytorycznie, bez gadania glupot jak dotąd.
_________________
Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-08-28, 23:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
altec 
Kierownik Pola Ryżowego


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1336
Skąd: W-wa
 #411  Wysłany: 2011-08-28, 23:10   

muszę się zgodzić ze Svedosem,

TikTak nie daj się sprowokować ,tylko spokojnie odpowiedz na pytania i oczekuj równie rzeczowej odpowiedzi ,jeśli jej nie otrzymasz ,a zostaniesz obrzucony inwektywami,OK, masz prawo wyrazić negatywną opinię..ale jeśli da się dyskutowć,to dyskutujmy..please

I niech obie strony(bo,że strony są dwie,to widać :) ) ,proszę zachowają kulturę i rozsądek,mówimy o naprawdę fajnej dziedzinie sztuki ,rzemiosła czy jak tam to jeszcze nazwać..i niech pozostanie ona fajną dziedziną

PS :TikTak,Twoja wypowiedź "kynologiczna" też poszłą zbyt daleko(IMO)

edit:post miał być pod tekstem Svedosa,teraz jest pewnie już nieaktualny..
Ostatnio zmieniony przez altec 2011-08-28, 23:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #412  Wysłany: 2011-08-28, 23:12   

TIK TAK napisał/a:
Specjalnie nie trzeba daleko szukać. Post z 11.08 . Autora widać.
ALAMO napisał/a:
Zwłaszcza epos.
Epos jest najlepszy.
Prestiż, rozumisz ...
W Żaglu.
:lol:


To jest szacunek....proszę Cię.


Czy ja mam dobre wrażenie, że ty zdanie o zegarku utożsamiasz ze zdaniem o człowieku? :shock:

Mnie naprawdę ręce opadły. To moja czteroletnia córka więcej rozumie z życia niż ty. :shock: :mrgreen:

Przypomniał mi się taki żart ze Skautów Piwnych, gdy mąż zawiózł Syrenką żonę nad morze, Syrenkę zaparkował i zaczął czule szeptać do.. Nie, nie żony. Do Syrenki. Potem się zaczął z emfazą o nią ocierać. Nie o żonę. O Syrenkę. :mrgreen:
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #413  Wysłany: 2011-08-28, 23:12   

TIK TAK napisał/a:
Ale tak jak wspomniałem, nie wiedziałem, że to forum prześmiewcze z lożą szyderców. Teraz już wiem...
Tutaj jakakolwiek rozmowa merytoryczna z moim udziałem skazana było na frontalny atak.
Zresztą, widac w pierwszym moim poscie, przywitałem się grzecznie i z humorem i od razu zaczęło się od pouczeń...

Tik Tak .. bądź mężczyzną i nie rób z siebie jakieś ofiary
_________________

 
 
wielebny 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu
Kaznodzieja i Pijak


Pomógł: 20 razy
Wiek: 53
Dołączył: 13 Paź 2010
Posty: 3068
Skąd: Kielce
 #414  Wysłany: 2011-08-28, 23:15   

Rozumiem że to jest ten ''szacunek''

TIK TAK napisał/a:
Nie rozumiem więc czemu ma służyć pisanie takich bzdetów....
W każdym razie tłumaczy to dlaczego nie ma Was tam , gdzie jednak znają się na zegarkach

TIK TAK napisał/a:

Zapomniałem, ze tu się ceni niewolnicza prace za garść ryzu w obozach pracy.
 
 
TIK TAK
[Usunięty]

 #415  Wysłany: 2011-08-28, 23:16   

Blaz napisał/a:
TIK TAK napisał/a:
Specjalnie nie trzeba daleko szukać. Post z 11.08 . Autora widać.
ALAMO napisał/a:
Zwłaszcza epos.
Epos jest najlepszy.
Prestiż, rozumisz ...
W Żaglu.
:lol:


To jest szacunek....proszę Cię.


Czy ja mam dobre wrażenie, że ty zdanie o zegarku utożsamiasz ze zdaniem o człowieku? :shock:


wielebny napisał/a:
Rozumiem że to jest ten ''szacunek''


TIK TAK napisał/a:

Zapomniałem, ze tu się ceni niewolnicza prace za garść ryzu w obozach pracy.

Powiedz, ze sea gulle , czy Parnisy są robionę za godzwią pensję... wiadomo, ze nie i co to ma z szacunkiem wspólnego.

[edit admin: nawet pod budką z piwem nie słyszałem takiego słownictwa. :shock:
Ostatnio zmieniony przez 2011-08-28, 23:23, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #416  Wysłany: 2011-08-28, 23:20   

wielebny napisał/a:
Rozumiem że to jest ten ''szacunek''

TIK TAK napisał/a:
Nie rozumiem więc czemu ma służyć pisanie takich bzdetów....
W każdym razie tłumaczy to dlaczego nie ma Was tam , gdzie jednak znają się na zegarkach

TIK TAK napisał/a:

Zapomniałem, ze tu się ceni niewolnicza prace za garść ryzu w obozach pracy.


Plus o psie.

Plus to za co dałem mu ostrzeżenie - strona zdaje się 4.

Plus kryptoreklama.

Plus obrażanie userów - 2 post.

Plus brak odpowiedzi na WSZYSTKIE zadanie, a niewgodne, pytania.

Plus kategoryczne i niegrzeczne wypowiedzi na tematy, o których nie ma ŻADNEGO pojęcia.

Plus, plus, plus.

Michal, NAPRAWDĘ weź dwa wdechy, i powiedz kto jest atakującym, a kto atakowanym.

PLUS :!: :!: :shock:
Sorki Blaz, ale to musi zostać pokazane :!:

No to rób sobie z tej 4-ro letnie córki idiotkę, nie ze mnie, to nie jest opinia o Eposie o czym doskonale wiesz...


Człowieku, ty wogóle masz JAKIEKOLWIEK hamulce i standardy ? To sa własnie wysoko etyczne normy kultywowane w obrębie wysokiej klasy towarzystwa :!:
_________________
Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-08-28, 23:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Svedos 
Dobry Mod



Pomógł: 90 razy
Wiek: 62
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 31014
Skąd: Zielona Góra
 #417  Wysłany: 2011-08-28, 23:20   

TIK TAK napisał/a:


Svedos napisał/a:
P
Chcesz merytorycznej rozmowy i poszanowania, zacznij od siebie.



Zacznij od siebie....Svedos...o czym Ty piszesz.....



Piszę o szacunku i poszanowaniu, ja jestem u siebie to Ty przyszedłeś tu flejmować, od początku tego żałosnego spektaklu jednego aktora staram się z Tobą merytorycznie dyskutować

TIK TAK napisał/a:



Tak już mam , ze nie darzę szacunkiem kogoś kto tego szacunku nie jest warty... a powiem Ci , ze w przeciwieństwie do wielu ludzi szanuję nawet romskich żebraków na ulicy.



No właśnie z definicji nas nie szanujesz, więc nie rób z siebie niewinnej ofiary, wszedłeś na nasze z naciskiem na nasze forum chcąc w nieudolny i prostacki sposób poprawić "wizerunek" firmy którą reprezentujesz, nie wziąłeś jednak pod uwagę tego że osiągniesz efekt odwrotny od zamierzonego.
_________________
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #418  Wysłany: 2011-08-28, 23:22   

Zwykły troll i tyle nie ma sensu z nim gadać .
_________________

 
 
altec 
Kierownik Pola Ryżowego


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Lut 2010
Posty: 1336
Skąd: W-wa
 #419  Wysłany: 2011-08-28, 23:24   

poddałem się,

ale ja, to taki pacyfista z natury jestem.. ;)

próbowałem ,zawsze warto spróbować..czyż nie?
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #420  Wysłany: 2011-08-28, 23:24   

Jestem zdania, że bez wzgledu na nasza otwartość - temu chamowi należy po prostu dać czwarte ostrzeżenie, co zaraz zaproponuję w panelu administracyjnym. To się nie mieści w głowie, by takie bydle wogóle próbowało funkcjonować wsród cywilizowanych ludzi :evil:

altec napisał/a:
poddałem się,

ale ja, to taki pacyfista z natury jestem.. ;)

próbowałem ,zawsze warto spróbować..czyż nie?


Oczywiście Michal ze warto, ale nie ma to najmniejszego sensu jesli po drugiej stronie ma się do czynienia z totalnym chamidłem, który jest w stanie obrażać nawet nasze dzieci :!:
To się nie kwalifikuje do ŻADNEJ oceny :!:
_________________
Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2011-08-28, 23:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum