Nurki od Steinharta
Odpowiedz do tematu

: Nurki od Steinharta
Ostatnio ponownie zerknąłem na stronę Steinharta i spokojnie polookałem na ich nurki - kurka - maja kilka fajnych modeli, dodatkowo wydaja się być wycenione dość dobrze...

Co o nich myslicie? Ciekawi mnie ich mala popularność u nas, mimo, że sporo osób lubi np. SUBy...

Przyzwoicie wycenione są modele na 2893 z GMT:

42mm "GMT-OCEAN 1 BLACK":



44mm "OCEAN Forty-Four GMT BLACK":



a także Tritony na 2824:

30ATM



100ATM



ktoś z Was miał może jakiegoś z nich?;-)

:
Mnie się Tritony już od dawna podobają (na zdjęciach przynajmniej).
Ale nie ma w pomarańczy :-(

:
No ale masz pomarańczowe akcenty w tysięczniku - do tego pasior i jedziesz... No i tam paseczki 24mm... Tylko nie wiem czy ogólnie ten zegar nie jest za wielki...

:
Ten ostatni mi się podoba.

:
No ostatni jest ładny

:
Spinner napisał/a:
No ale masz pomarańczowe akcenty w tysięczniku - do tego pasior i jedziesz... No i tam paseczki 24mm... Tylko nie wiem czy ogólnie ten zegar nie jest za wielki...


Nie chcem akcentów!
Chcem pomarańczkę!!!

A poważnie, to dla mnie już spory wydatek - i przed takim rad bym jednak przymierzyć.

:
...ostatni podobał mi się od zawsze

:
Kwestia tylko ile ma "lug to lug" bo to ekstremalny dośćzegar chyba - paski 24mm, 45mm średnicy... Mi też baaardzo podchodzi:-0

Arek
[Usunięty]
:
a jeszcze jak zobaczycie jak ten ostatni świeci to już w ogóle z galotów wyskoczycie :shock:
zdjecie jumane

:
...tak wygląda na 21 cm nadgarstku



:
O żesz... To bydle:-(

:
Chyba właśnie zostałem uleczony z niego.

:
Mam 18, sprawdziłem, że do 47 mogę nosić :) . Tylko, że tam jest ETA, a trzymam się filozofii "no swiss".

Ostatnio zmieniony przez irek1981 2011-03-09, 10:53, w całości zmieniany 1 raz
:
Ale mówisz o średnicy zegarka czy lug to lug?

:
Średnicy bez koronki, mam Ticino 47 oraz submersibla od Parnisa też w 47. Ten sub to jest dopiero bydlę, jest na styk.

Ostatnio zmieniony przez irek1981 2011-03-09, 11:21, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.