Poprzedni temat «» Następny temat
Chronotac
Autor Wiadomość
kopeć 
Ryżowy Długiego Marszu
kopeć


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1129
Skąd: Szczecin
 #181  Wysłany: 2012-09-04, 19:50   

radekglaz napisał/a:
Też z nimi teraz gadałem. Obiecali zrobić zdjęcia zegarka przed wysłaniem.

Dam znać co do mnie doszło, dzięki za info o bezelu, w sumie wypukłe szkło też mi leży.
Z treście korespondencji ze sklepem wnoszę, że niektórzy tu są bardzo nerwowi hmmm
 
 
Strzała 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 3288
Skąd: W-wa
 #182  Wysłany: 2012-09-04, 20:23   

Ciekaw jestem jaką wersję dostaniesz.
Gdybyś spróbował im coś wytłumaczyć to też byś się zdenerwował :D
 
 
kopeć 
Ryżowy Długiego Marszu
kopeć


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1129
Skąd: Szczecin
 #183  Wysłany: 2012-09-04, 21:35   

Pewno sprzedają to co mają na składzie, stąd problem z komunikacją. Rozumiem, że kupując w internecie każdy pragnie dostać to co na ekranie ogląda, to naturalne. Ponadto wysyłka zwrotna kosztuje swoje, więc opcja zwrotu przy niskich kosztach zakupu jest trochę iluzoryczna. Myślę, że najprościej jest kupić przedmiot, a jeśli nie spełnił oczekiwań to puścić go w obieg, w końcu jeśli jest sprawny to tylko kwestia gustu co się komu spodoba i z reguły można znaleźć chętnego. Zdecydowanie wolę reklamować to co w ogóle nie doszło niż rzeczy które mi nie pasują (kupując w krajach "zamorskich") Nie jest letko i nikt nie mówił, że bendzie ;)
 
 
Strzała 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 3288
Skąd: W-wa
 #184  Wysłany: 2012-09-04, 22:15   

Mi głównie chodzi o to, że nie chcą przyznać, że zegarek który dostałem różni się od tego, który jest zaprezentowany na ich stronie. Przesłałem im zdjęcia na których to widać, jednak idą w zaparte.

Poza tym, do tej pory jak kupowałem przez internet to jednak te przedmioty zawsze zgadzały się z tym co widniało w ofercie, więc jednak można.

Zwracać raczej nie będę, ale po prostu pytam ich bo chce dokładnie taki jak jest na zdjęciach i jeśli mi powiedzą, że mają takie z właściwą koronką, szkłem to po prostu chciałbym go jeszcze raz kupić :P
 
 
kopeć 
Ryżowy Długiego Marszu
kopeć


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1129
Skąd: Szczecin
 #185  Wysłany: 2012-09-04, 22:39   

Szkło to jeszcze rozumiem, że nie teges do zdjęcia, no ale koronka to jest taka sama i w gmt i w subie na ich stronie jakby, no i taka jest, w rzeczywistości, przynajmniej w moim gmt. Może to i lepiej bo i tak kontrola przy ustawianiu wskazówek, zwłaszcza tej od gmt jest średnia. Bagelsporty, czy Alphy to jednak co innego, mnie się nie podobały, ale ci goście akurat handlują Chronotakami i trudno chyba do nich mieć zastrzeżenia, w aspekcie tej koronki, myślę sobie.
 
 
Strzała 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 3288
Skąd: W-wa
 #186  Wysłany: 2012-09-04, 22:43   

Jak dla mnie to jest inna w GMT i w subie co właśnie widać na ich zdjęciach. W subie jest większa, zresztą w każdym subie taka jest
Ja niestety mam właśnie tą mniejszą która jest w GMT




Ostatnio zmieniony przez Strzała 2012-09-04, 22:45, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
kopeć 
Ryżowy Długiego Marszu
kopeć


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1129
Skąd: Szczecin
 #187  Wysłany: 2012-09-04, 23:10   

Faktycznie różnica jest, ja mam chyba tą większą, niestety mam problem z imageshackiem i nie chce mi zdjęcia załadować bez logowania a hasła nie pamiętam, choroba.

ed: No nie wiem, może i tą mniejszą, te koperty to takie same są?

Ostatnio zmieniony przez kopeć 2012-09-04, 23:15, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Apa13 
Klon Sprzedawcy Ryżu
Artur


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 62 razy
Dołączył: 11 Kwi 2012
Posty: 9082
Skąd: Polska
 #188  Wysłany: 2012-09-04, 23:11   

kopeć, skorzystaj z fotosik.pl
Zauwazam różnice tylko z koronką.
_________________
"Mnogość zegarków nie zwiększy zasobu czasu." AP
Ostatnio zmieniony przez Apa13 2012-09-04, 23:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Strzała 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 3288
Skąd: W-wa
 #189  Wysłany: 2012-09-04, 23:23   

kopeć, W Twoim jest taka jak powinna być w GMT czyli ta mniejsza
Koperty zdają się być takie same
 
 
kopeć 
Ryżowy Długiego Marszu
kopeć


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1129
Skąd: Szczecin
 #190  Wysłany: 2012-09-04, 23:36   

OK, no to zobaczymy co do mnie przyjdzie w subie, prawdę mówiąc to nie zdawałem sobie sprawy, że są różne. Ciekaw jestem jak to będzie - no chyba nie będę miał doła od tego jak będzie ta mała, ale kto wie?
 
 
Strzała 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 3288
Skąd: W-wa
 #191  Wysłany: 2012-09-04, 23:39   

Koronka to jeszcze pół biedy, da się przeżyć chociaż, że mniej wygodna jest ta małą

Gorzej ze szkłem bo właśnie ono było głównym powodem zakupu :D
Tak się zastanawiam czy to szkło by pasowało hmmm
 
 
radekglaz 
Ryżowy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 480
Skąd: Tarnobrzeg
 #192  Wysłany: 2012-09-05, 07:47   

Koperty w GMT i SUBie są takie same. Różnica jest tylko w szkle i koronce. Wydaje mi się, że wcześniejsze Chronotaki były robione dokładnie z uwzględnieniem tych różnic. Teraz wygląda na to, że robią je z tego co mają pod ręką i wychodzą właśnie takie składaki. Widziałem też Chronotaka GMT pepsi z białą lumą na wskazówkach co ni jak pasowało do żółtych indeksów oraz z płaskim mineralnym szkłem.

Strzała napisał/a:
..,. Gorzej ze szkłem bo właśnie ono było głównym powodem zakupu :D
Tak się zastanawiam czy to szkło by pasowało hmmm


Ja też kliknąłem SUBa ze względu na to wystające szkło. Strasznie mi się podobają SUBy z lat 60/70-tych. Jak nie będą mieli SUBa z właściwym szkłem to spróbuję jeszcze zamienić na Explorera. Mam tylko nadzieję, że nie wysłali jeszcze zegarka.

Strzała, co do tego szkła to chyba nie ma innej opcji jak kupić i spróbować podmienić. Nie masz przecież wymiarów ani koperty ani tego szkła z e-bayu. Też już przeglądałem te szkła na zatoce i mam takie same wątpliwości. Poprostu trzeba kupić i spróbować.
_________________
RG

G.GERLACH Polskie zegarki
Ostatnio zmieniony przez radekglaz 2012-09-05, 07:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Strzała 
Właściciel Kilku Fabryk Ryżu


Pomógł: 15 razy
Wiek: 37
Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 3288
Skąd: W-wa
 #193  Wysłany: 2012-09-05, 07:59   

Jeszcze można by spróbować kupić od watchstock jeśli by mieli na stanie takie szkła.
Jeśli nie to zostaje właśnie tylko zakup na zatoce

Edit
Chętnie jeszcze znalazłbym większą koronkę bo z tą małą to się ciężko współpracuje
Ostatnio zmieniony przez Strzała 2012-09-05, 08:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
radekglaz 
Ryżowy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 480
Skąd: Tarnobrzeg
 #194  Wysłany: 2012-09-05, 09:03   

Dzisiejsza rozmowa z nimi:

Hello Radek,
As what we chatted online, we will try to find the glass u want to u and take photos for u asap. Keep in touch.
Best wishes,
Sally


Czyli jednak dostrzegli, że sprzedają nie to co oferują na stronie. Ciekawe czy znajdą właściwy zegarek?
_________________
RG

G.GERLACH Polskie zegarki
 
 
kopeć 
Ryżowy Długiego Marszu
kopeć


Pies czy kot?: kot
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 1129
Skąd: Szczecin
 #195  Wysłany: 2012-09-08, 15:01   

Mój SUB doszedł, jak zwykle zawinięty ja mumia w folię pe, szkło wypukłe (co mi pasi całkiem) koronka jak w gmt (przeżyję), chodzi dobrze, w sumie ok, chociaż ustawianie wskazówek troszkę z większymi oporami niż w gmt. W ogóle lubię Miyoty i klony bo nie ma problemów ze zgrywaniem minut i sekund (tak jak w tańszych Seiko) przy ustawianiu czasu. Podziękowałem Sally Mei (o ile to jej prawdziwe imię :) ) z działu sprzedaży za serwis (bo w sklepie się coś posypało podczas zamawiania / płacenia ale jakoś dojechaliśmy do finału)
Napaliłem się korzystając z krótkiej promocji o której wspominał radekglaz, nie mniej jednak koszty wysyłki były wyższe 20 zamiast 10 usd, co jak mniemam jest ostatnio nagminną i wymagającą potępienia procedurą przy sprzedaży po "okazjonalnych" cenach nono
Ostatnio zmieniony przez kopeć 2012-09-08, 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum