ALBA Diver 200m Automatic
Odpowiedz do tematu

:
Rudi pewnie połowę tego co ja teraz, inny przykład Seiko Samurai cena w salonach kilka lat temu, dzisiaj za nowego trzeba prawie 1k położyć.

:
okazja była to i nawet taniej niż połowe tego co teraz , nówkę sztukę.

:
taki zakup cieszy podwójnie, nowy watch i do tego okazja :)

:
Pietrek78 napisał/a:
Zasadzam się na jakiś pomarańcz, Alba wygrywa z Monsterem, bardzo fajny zegarek. Ale jeszcze pomarudzę, dostępna chyba tylko w jednym miejscu, ponad 200$ z szipem, vata raczej nie uniknę, hmmm ....


Raochmana można urobić żeby wysłał paczkę na tej samej zasadzie jak Majfrendy wysyłają zegarki :smile:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Marchewkowo, pasior od nicka






Ostatnio zmieniony przez tkpoz 2011-02-21, 16:00, w całości zmieniany 1 raz
:
nic jest zolta?

pozdr
s.

:
...mi to wygląda na jaskrawo zieloną...

:
Nitka jest zielono-żółta, jaskrawa, nie jest idealnie w tym samym odcieniu co wskazówka sekundnika. Czarny pasek z jaskrawym przeszyciem pasuje idealnie do tej alby. Bardzo dziękuję nick555.

Ostatnio zmieniony przez tkpoz 2011-02-21, 18:18, w całości zmieniany 1 raz
:
Świetny pasek, do tej Alby pasuje idealnie :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Dobrze że się podoba. Miało być jakoś bardziej odjechanie, ale wyszło klasycznie...

FORZA Robert!
RK WRT
:
nick555, ta klasyka wygląda kapitalnie, koperta, bezel, pasek, wszystko skrojone na miarę, kolorystycznie wyszło kapitalnie, ten zegarek zyskał nowy wymiar po założeniu paska.

Ostatnio zmieniony przez tkpoz 2011-02-21, 22:58, w całości zmieniany 2 razy
:
Super - i zegarek i pasek!
hejty...

:
zegarek jest dosc poukladany i grzeczny wiec jak dla mnie to wlasnie pasuje mu rowniez taki klasyczny pasek. Bardzo ladny komplet, choc ja juz poszedlem w inna strone zeby miec swojego zielonego nurasa :wink:

pozdr
s

:
strix, uchylisz rąbka tajemnicy ?

Ostatnio zmieniony przez tkpoz 2011-02-22, 08:01, w całości zmieniany 1 raz
:
...z tego co kojarzę, to materaca chce przerabiać...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.