Mario Paci
Odpowiedz do tematu

Czino
[Usunięty]
:
Kogoś chyba pojednało z tą ceną-wykonanie jak biedronkowe zegarki, a najbardziej świadczy o tym dekiel :grin:

:
Dekiel wybitny niewypał :lol:

:
Nie znacie się!
Dekiel nie jest ważny.
Liczy się tylko lokalizacja!!!
Zegarek z Florencji za takie pieniądze, to prawdziwa okazja!!!
Brać i nie marudzić!

Blaz
[Usunięty]
:
A koronka to tak ma od koperty odchodzić czy to tylko chłyt maketingowy? :mrgreen:

:
Fotki mnie nie banglajo.

:
bEEf napisał/a:
Fotki mnie nie banglajo.


W zasadzie to niewiele tracisz :lol: ...

:
Spoko, widziałem wczoraj przez moment :) Może on te koperty sam robi w jakiejś nietypowej technologii, z modeliny, albo co... To by trochę urealniało cenę, nie do końca, ale zawsze :wink:

:
Nie no, ogólnie to mnie się podoba.
Nawet ta koronka mu w miarę pasuje.
Za 1-1,5 parnisa bym rozważył zakup ;-)

:
nic mnie nie przekona do takiego zakupu :D ,...chyba że dopłata :D

:
Pobiegałem sobie po jego stronce i muszę napisać, że jestem pod wrażeniem :shock: :mrgreen: ... pasków :mrgreen: . Niestety, jak to w Firenze :mrgreen: bywa w zwyczaju, ceny zaporowe. No, ale skoro to Firenze to musi kosztować :mrgreen: .
http://www.mariopaci.com/

Blaz
[Usunięty]
:
To słowo jest dla pewnych kręgów magiczne. :mrgreen:

:
Ale paski wizualnie pierwsza klasa, mimo, iż niektórych "estetuff" :twisted: może razić sposób zakończenia przeszycia w pasku za takie pieniądze. Czy bywają jakieś promocje typu "pasek za 25% z szippingiem gratis" :?: :???:

Blaz
[Usunięty]
:
Tak, widziałem raz promocję pasków Mario Paci. 25 procent drożej. To się nazywało "weekend sale". Autentyk. :mrgreen:

:
Toż to była prawdziwa okazja :shock: :mrgreen: , chyba się na newslettera zapiszę :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
Tak, widziałem raz promocję pasków Mario Paci. 25 procent drożej. To się nazywało "weekend sale". Autentyk. :mrgreen:


I potem się dziwić, że normalni ludzie patrzą na to z politowaniem ...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.