Wymiana lumy w domowym zaciszu
Odpowiedz do tematu

:
k' robotie priniał - pielemieni lepił! pazwanit nikak
izwieni brat :sad:

:
I tak sobie popijacie melepety w obcym języku :mrgreen: :mrgreen:

:
A niekakije nie tolka pijut, tak toże lepjut pliemieni, i nikamu ob etam nicziewo nie skazali :!: Boh, spasaj gada :!:

:
A wracając do lumy, to zrobiłem kropeczki w PZL, katorżnicza praca, jedno jest pewne nie będzie dwóch takich samych zegarków :razz: :mrgreen: :wink:

:
I, jak zwykle, każdy temat schodzi na d... i wódę :mrgreen: , i like it :mrgreen:

:
Sylwek - tak sobie myślę że wolałbym chyba nieświecące :mrgreen:

:
Generalnie nie jest źle, jutro fotki pokażę, co nie zmienia faktu że trafić idealnie w punkt i zrobić 12 równych kropek jest nie lada wyzwaniem.

:
Może to zabrzmi głupio, zastrzegam, że się nie znam, ale to będzie tarcza kanapkowa, tak? Może jej zrobić otworki i dopiero wtedy wypełnić je lumą?

:
Nie, jest gładka. Taki patent odpada, choć jest najprostszy.

:
Pamiętam że do całej lumy były robione jakieś matrycę ale nie zdały egzaminu z powodu nie idealnego pokrycia się z nadrukowanymi indeksami - może spróbować zrobić takie matryce tylko dla kropek?

Albo zwyczajnie wyciąć szablon i od niego kropkować ;)

Ostatnio zmieniony przez TowRoupas 2011-01-16, 20:08, w całości zmieniany 1 raz
Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Uwierzcie chłopaki, że spróbowaliśmy 99% technik które dacie radę wymyślić :sad:
Szablony kompletnie nie zdają egzaminu z powodu konsystencji lumy.
Mamy już pomysł na nurka dzięki temu.

:
Svedos, to dużo pomarańczy musiałeś zanabyć, czy na jabłuszkach robiłeś?

:
Oki-doki.
Luma na Komandirskim wyschła.

Finalne uwagi :

Wyszło lepiej, niż się spodziewałem. Ważne, że lume tak przygotowaną jak powyżej można, jak trochę przyschnie, kształtować już na tarczy.



Luma świeci wyraźnie lepiej w miejscach, gdzie zachowała się biała farba indeksów - w dwóch miejscach zeszła ze stara lumą, i już tego nie poprawiałem - to był błąd.




:
Musisz dużo ćwiczyć Alamosie :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.