Laco wraca!
Odpowiedz do tematu

:
ALAMO napisał/a:
Tylko że z punktu widzenia zwykłego posiadacza, to akurat te róznice nie mają żadnego znaczenia.


Prrrr..., nie rozpedzaj sie Pan - on o tym tez pisze, a ja sie wcale nie kloce z tym przecie... ;)

Jakigos mie Ponie Buoze stwuozyl, takigo mie mos...
------------------------------------------------------
Nieoficjalny fanklub pana Ibe :)
:
Dlatego podsumowałem tak, a nie inaczej ;-) - z punktu widzenia usera, to ETA nie ma ŻADNYCH obiektywnych zalet i przewag nad kilka razy tańszą Miyotą ... A wręcz odwrotnie - jest delikatniejsza i wymaga starannijszego serwisowania. Przecież to nie jest przypadek, że Chińczycy i Hindusi dla swoich mechanizmów jako bazę wzięli nie znane im i powszechne werki szwajcarskie, a japończyki ...

Blaz
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Dlatego podsumowałem tak, a nie inaczej ;-) - z punktu widzenia usera, to ETA nie ma ŻADNYCH obiektywnych zalet i przewag nad kilka razy tańszą Miyotą


Obiektywnych to się zgodzę, bo subiektywną Eta przewagę ma - jest ładniejsza. :mrgreen:

:
Blaz napisał/a:
ALAMO napisał/a:
Dlatego podsumowałem tak, a nie inaczej ;-) - z punktu widzenia usera, to ETA nie ma ŻADNYCH obiektywnych zalet i przewag nad kilka razy tańszą Miyotą


Obiektywnych to się zgodzę, bo subiektywną Eta przewagę ma - jest ładniejsza. :mrgreen:


Od czego ładniejsza :mrgreen:

Darecki
[Usunięty]
:
ETA ma ładniejszy wahnik :lol:

:
Najładniejszy wahnik to ma Mołnia :lol: ...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.