Przeklejony z wus - Sea-gull 55 Anniversary D219.360
Odpowiedz do tematu

: Przeklejony z wus - Sea-gull 55 Anniversary D219.360
Nie jestem fanem bicolorów ale ten mnie się ostatecznie bardzo podoba i na ST-6. Poniżej link do opisu i zdjęć z wus. Zobaczcie zdjęcia z wus bo warto:

Watchuseek Sea-gull 55 Anniversary D219.30

Wkleję tylko dwa:





Pozdrawiam

:
Bez tej 55 i w stalowym kolorze bym przygarnął...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Zbyt nachalny patent z tym 55. Wystarczył by czerwony lub w inny sposób wyróżniony indeks. Wyszedł "elegant" z reklamowym nadrukiem salonu fryzjerskiego '55 fryzur' w Siedlcach :twisted:

:
Jak dla mnie zbyt cukierkowy, no i ten werk, to znaczy te dziury i zdobienia, jestem na nie.

:
Jak rocznica to musi być na bogato : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
za bogato

:
Fajny jest, mi sie podoba.To 55 mi nie przeszkadza, w koncu ma sluszne znaczenie. Martwi mnie jednak odpustowo ozdobiony st6. Lepszy efekt bylby z wiekszym werkiem eg. st 25 i z porzadnym szlifem jak w Parnisach, a nie maszynowym szkieletorem. No i jak dla mnie to tylko w stali.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Jak dla mnie za dużo i za bardzo świecąco, w stali byłoby lepiej.

Darecki
[Usunięty]
:
Tarcza mi się podoba ale reszta nie bardzo. Przedobrzyli jednym słowem ...

:
Ten bicolor kompletnie nie pasuje. Zegarek wygląda, jak składak. Tarcza bardzo mi się podoba, a w zasadzie podobałaby mi się, gdyby nie to nieszczęsne "55". Od strony dekla nie jest najgorzej, tylko pytanie - dlaczego tak mało pokazują? Reszta mechanizmu się nie nadaje do oglądania, czy oszczędzali na zdobieniu?

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
Po co to 55 na tarczy w dodatku czerwone :???: , a i fajny lampion odbija się w tym ringu :twisted:

:
Bo to zegarek na 55 rocznice Sea-Gulla (-;

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Beijing popełnił zegarek na 50-lecie w bardziej sportowym stylu, ale trochę droższy:

Tak jak wcześniej zdjęcia z aukcji:





Nie wiem tylko co znaczy napis LOHAS i po kiego go umieścili :twisted:

Link do aukcji http://item.taobao.com/item.htm?id=1532858664

:
Szymek napisał/a:
Po co to 55 na tarczy w dodatku czerwone :???: , a i fajny lampion odbija się w tym ringu :twisted:


Piętnaście minut się w zdjęcie wgapiałem coby lampion zobaczyć :shock: :twisted: :evil: :idea: :mrgreen: !!!!!!!!!ONE!!!1!!!

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.