Rolex Milgauss GV
Odpowiedz do tematu

:
Dziękuję wszystkim za słowa pełne szczerej nienawiści oraz konstruktywnej krytyki :mrgreen: Z tym szumem to wiem właśnie - w sumie to też moje lenistwo, bo nie chciało mi się przepuścić przez jakiś program do odszumiania :oops:
teston napisał/a:
Beef, tu już nawet walenie nic nie da. Rozbiłeś bank, forum CW do zamknięcia

Oj tam, jak to mówił Pawlak "Ja tylko pociągnął" :wink:
ALAMO napisał/a:
A ja powiem dyplomatycznie : jeśli tak wygląda oryginał, to dziwię się że że ktoś go podrabia.

Powiem dyplomatycznie cytatem z pewnego portalu aukcyjnego... jak to było? "Zdjęcia nie oddają prawdziwej urody zegarka" :razz:

:
Gratulacje i ode mnie. Fajne jest to zestawienie kolorów, ciekaw jestem bardzo jak to wygląda na żywo.
Świetnie że na CW pokazują się i takie zegarki :wink:

:
Gratulacje zegarka :) wygląda świetnie,
Nie słuchaj melepet, oni po prostu zazdroszczą :P

:
wahin napisał/a:
Nie słuchaj melepet, oni po prostu zazdroszczą

Właśnie - to wszystko małoduszna zawiść :twisted: Na pocieszenie powiem, zegarek zrobił w 2 dni -3sek. Zdecydowanie gorzej, niż Parnis ALAMO. Już reklamować, czy dać mu czas na dotarcie? :wink:

:
bEEf napisał/a:
Właśnie - to wszystko małoduszna zawiść :twisted:

Dołączę się do zawistników :twisted: . Podoba mi się. Niech się nosi.

Blaz
[Usunięty]
:
bEEf napisał/a:
wahin napisał/a:
Nie słuchaj melepet, oni po prostu zazdroszczą

Właśnie - to wszystko małoduszna zawiść :twisted: Na pocieszenie powiem, zegarek zrobił w 2 dni -3sek. Zdecydowanie gorzej, niż Parnis ALAMO. Już reklamować, czy dać mu czas na dotarcie? :wink:


Ja bym oddał od razu, póki są w szoku, że ktoś to wreszcie kupił. :twisted:

Zabijcie mnie, ale nie widzę w tym zegarku ani jednej rzeczy, która miałaby choć szansę się mi spodobać...

:
Blaz napisał/a:
bEEf napisał/a:
wahin napisał/a:
Nie słuchaj melepet, oni po prostu zazdroszczą

Właśnie - to wszystko małoduszna zawiść :twisted: Na pocieszenie powiem, zegarek zrobił w 2 dni -3sek. Zdecydowanie gorzej, niż Parnis ALAMO. Już reklamować, czy dać mu czas na dotarcie? :wink:


Ja bym oddał od razu, póki są w szoku, że ktoś to wreszcie kupił. :twisted:

Zabijcie mnie, ale nie widzę w tym zegarku ani jednej rzeczy, która miałaby choć szansę się mi spodobać...


Bo stary podróbkasz z Ciebie jest i indywidualista...to co tu się dziwić :P : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Wiem, ze marzyłeś o nim - nie moja bajka ten model ale gratuluję... :!: A za firmę hejtuję na maksa :mrgreen:

Edit: zapomniałem dodać, że foty to jakaś lipa Bracie Pentaksiarzu - nie rób mi tu wstydu i do roboty, do roboty... Chetnie bym pod dekiel też popatrzał... :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Spinner 2010-12-22, 09:14, w całości zmieniany 2 razy
:
Troszkę lepsze od Twoich Melepeto :wink: , jak ja bym Twoich zegarków nie focił kalkulatorem to by chłopaki myśleli że tylko "beleco" na nadgarstku nosisz. :razz: :mrgreen: :lol:

:
Niech się nosi.
Nie zazdroszczę bo zwyczajnie nie moja bajka - no dobra zielony szafir na plus.

:
Niech się nosi :wink:

Gratki,

G. Gerlach - polskie zegarki

Szczęście dla wszystkich za darmo! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!
:
Spinner napisał/a:
Edit: zapomniałem dodać, że foty to jakaś lipa Bracie Pentaksiarzu - nie rób mi tu wstydu i do roboty, do roboty... Chetnie bym pod dekiel też popatrzał...

Hejt od samego Spinnera to zawsze coś :mrgreen: Taa - pod dekiel, złośliwiec :razz: Foty wiem, że takie se, kitem robione, światła za mało, ISO wysokie, pomysłu brak. Pewnym usprawiedliwieniem może być późna godzina, widoczna na zegarku :wink:

Dziękuję wszystkim i obiecuję lepsze fotki :smile:

:
No ale jak on iał lepsze foty zrobić ... :?: Pentaxem ... :twisted: :razz: :?:

:
ALAMO napisał/a:
No ale jak on iał lepsze foty zrobić ... :?: Pentaxem ... :twisted: :razz: :?:

Dobre przyciski do papieru,oj dobre :mrgreen:

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
gratuluję spełnienia marzenia :smile:

jak dla mnie to zegarek jakiś taki dość zwyczajny, bez czynnika "wow", ale co kto lubi...

piękne jest to, że można zdobyć swojego graala :smile:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.