Rolex Milgauss GV
Odpowiedz do tematu

Darecki
[Usunięty]
:
2 lata gwarancji to ja dostałem na statyw do aparatu za 10pln :wink:
W przypadku Rolexa to śmiech na sali jest.

:
beef, z automatu masz 10% :lol:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
:
Darecki napisał/a:
2 lata gwarancji to ja dostałem na statyw do aparatu za 10pln :wink:
W przypadku Rolexa to śmiech na sali jest.


Dają tyle ile wymaga prawo...zawsze to mniej czekania przez Rolexa na przeglady by nabijać kabonkę : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Darecki
[Usunięty]
:
Czyli kupiłeś zegarek ---> bujaj się :wink:

:
Cena jest spora sama w sobie ale z drugiej strony to raz na 5 lat ... to daje nam ok 1,3%-1,5% wartości zegarka w skali roku. Nie ma o co drzeć szat i myślę, że tak to jest skalkulowane. Na Rolex forum podawali koszt ok 400USD.

bEEf, winszuję Waści więcej takich problemów :cool:

Ostatnio zmieniony przez kubama 2011-01-07, 22:10, w całości zmieniany 2 razy
Foch und Ch.
:
kubama napisał/a:
bEEf, winszuję Waści więcej takich problemów

Dzięki :) Takoż właśnie do tego podchodzę :cool:

:
na melepety nie zwracaj uwagi, to z zazdrości :mrgreen: :razz: :wink:

DOXA SUB 5000T CUSTOMER SERVICE STANDARD
http://www.chinawatches.p...p=182502#182502

"Lepiej częściowo mieć rację, niż całkowicie się mylić"

Pozdrawiam
Tomek (托梅克)
Blaz
[Usunięty]
:
To ile płacą, żeby go nosić? :mrgreen:

:
Darecki, ja nic nie kupiłem : ) Tzn. może coś tam kupiłem ale to nie ma nic wspólnego z tą dyskusją :P

Dobra firma, dobry zegarek, dobrze trzeba za wszystko płacić. Każdy kto go kupuje a nie cierpi na syndrom posiadania za dużej kasy pewnie wszystko przeliczy i skalkuluje zanim kupi. Jak dla mnie ten serwis (patrząc na cenę zegarka jak piszę kubama) nie jest jakiś przegięciowo drogi.

A beef się nie przejmuj melepetami :P : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Darecki
[Usunięty]
:
Jakbym sobie Rolexa kupił z jednej pensji to te 2k by mnie nie ruszały :wink:
Ale jak na zegarek odkładam 2 lata i potem jeszcze za przeglądy mam płacić w tysiącach to nie tędy droga :mad:

Peace and love :cool:

:
Darecki napisał/a:
Ale jak na zegarek odkładam 2 lata i potem jeszcze za przeglądy mam płacić w tysiącach to nie tędy droga :mad:

Peace and love :cool:

...jak ktoś odkłada na zegarek dwa lata i go kupuje, to przez kolejne pięć lat na pewno odłoży na serwis...

...1,8 K to dla mnie bardzo dużo, ale w przeliczeniu na wartość zegarka, to chyba jest "normalna" cena. Za przegląd zwyklaka zapłaci się około 100, więc jeżeli za zegarek zapłaciło się jakieś 500, to jest to 1/5 ceny - to dopiero jest masakra...

Blaz
[Usunięty]
:
No a ja nadal nie wiem ile płacą, żeby go nosić... :mrgreen:

W sumie to płaci się jak za przegląd samochodu. Tylko tyle, że samochód mi się na nadgarstku nie mieści i nie wsadzę go wieczorem pod kołdrę, żeby pokazać żonie jak się świeci. :???: :mrgreen:

:
Maxio napisał/a:
Darecki napisał/a:
Ale jak na zegarek odkładam 2 lata i potem jeszcze za przeglądy mam płacić w tysiącach to nie tędy droga :mad:

Peace and love :cool:

...jak ktoś odkłada na zegarek dwa lata i go kupuje, to przez kolejne pięć lat na pewno odłoży na serwis...Obrazek

...1,8 K to dla mnie bardzo dużo, ale w przeliczeniu na wartość zegarka, to chyba jest "normalna" cena. Za przegląd zwyklaka zapłaci się około 100, więc jeżeli za zegarek zapłaciło się jakieś 500, to jest to 1/5 ceny - to dopiero jest masakra...Obrazek



Biorąc pod uwagę, że za ruska za którego dałem 50pln muszę u zegarmajstra dać 35pln za serwis to to jest dopiero masakra : ) Wydaje się, że Rolex wcale tak źle klientów nie traktuje ; )


.

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
...pisar, tajoj...

:
Blaz napisał/a:
To ile płacą, żeby go nosić?

Nie mogę zdradzić, to tajemnica mojej umowy z Rolexem :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.