Rolex - Oryginał czy falsyfikat ?
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Wiesz, nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem, by ktoś na allegro wystawiał za ~100 zł jakikolwiek droższy zegarek znanej firmy. :wink:

Ujemnyd2
[Usunięty]
:
Blaz napisał/a:
Wiesz, nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem, by ktoś na allegro wystawiał za ~100 zł jakikolwiek droższy zegarek znanej firmy. :wink:


Pewnie masz racje, do działu z zegarkami nigdy nie zaglądałem. W innych kategoriach codziennie są takie aukcje.

:
Ujemnyd2, piękna akcja, dobrze potraktowałeś "sprzedajacego" inaczej :wink:

:
Jak to w ogóle jest z tym Allegro, czy to tylko "tablica ogłoszeń", czy też transakcje tam zawarte są obligujące ? Pokazywali kiedyś w telewizji gościa, ktyóry wylicytował traktor za 50 PLN i chce podać do sądu sprzedającego, który odmawia wydania towaru twierdząc że "przez pomyłkę" błędnie wystawił aukcję.

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
To dalej jest formalnie zawarta transakcja. Pamiętam że były jakieś róznice między "kup teraz" a licytacją.

Blaz
[Usunięty]
:
Przy Kup Teraz można udowodnić, że podało się błędną cenę i się nie zauważyło tego. Przy licytacji sądy orzekają, że cena końcowa jest ceną obowiązującą.

Kubek
[Usunięty]
:
Ujemnyd2 napisał/a:
sprawę skieruje w dniu jutrzejszym do prokuratury.Chętnie zobaczył bym jeszcze potwierdzenie od zegarmistrza...


jutro, tak? :)

:
Przeczytałem od początku i normalnie komedia,chce Wam sie jeszcze?

Blaz
[Usunięty]
:
Zgłaszać do allegro tak, babrać się w prawnych aspektach nie. :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.