Rolex Milgauss GV
Odpowiedz do tematu

: Rolex Milgauss GV
Uff, coś tam w końcu wyszło. Następnym razem jednak wyciągnę z szafy statyw i postaram się o lepsze światło :wink:

1.


2.


3.


4.


5.


6.

Ostatnio zmieniony przez bEEf 2010-12-21, 02:09, w całości zmieniany 1 raz
:
No i co zes melepeto na zdjecia marudzil?Fajne wyszly, tylko ISO troche za wysokie - duzo szumu widac. (-;
Ja zwykle nie jestem o cokolwiek zazdrosny, ale za ten zegarek to sie normalnie wal na twarz, najlepiej z 4 pietra na chodnik :evil:
Prze-kufa-piekny jest.I ten zielony szafir - poezja. Moj obiekt wzdychan od dluzszego czasu, niestety daleko poza moim zasiegiem finansowym.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
maciek
[Usunięty]
:
zegarek klasa, moja żona nosi taki, tylko oryginał od majfrienda. :mrgreen:
A poważnie, to wiesz co. :wink:

:
Rolek klasa! Zdjęcia dobre ale dla takiego zegarka przydałaby się lepsza sesja. :cool:

Foch und Ch.
Blaz
[Usunięty]
:
Jak każdy Rolex (z jednym warunkowym wyjątkiem) nie moja bajka, ale najważniejsze, że Ci się podoba. :wink:

:
Beef, tu już nawet walenie nic nie da. Rozbiłeś bank, forum CW do zamknięcia :cry:

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
A ja powiem dyplomatycznie : jeśli tak wygląda oryginał, to dziwię się że że ktoś go podrabia. Ale niech się nosi :-)

:
To tak wygląda podróbka Rolmopsa Miglanca :wink: , fotki nie są złe, nie narzekaj.
I gratuluję nabytku, ten zielonkawy szafir nadaje smaczku, i wiesz co masz robić.

:
Gratulacje !
Dobry Rolex nie jest zły ;)
Bardzo ładny i zielony szafir robi wrażenie .

:
...jak dla mnie, to ten zegarek robią kolory. Połączenie pomarańczowego, czarnego i zielonego jest w tym wypadku mega świetne. Kształt sekundy też nie od czapy. Bardzo ładny zegarek.

maciek
[Usunięty]
:
teraz pozostaje Ci tylko wrzucić fotki na kizi. Będą cmokać, aż miło. :wink:

:
Całkiem ok ten zegarek :-)
Niech się nosi.

:
Zegarek fantastyczny! :evil: Prosi się o lepsze foty :wink:

: Re: Rolex Milgauss GV
nie moja bajka rolki, ale sekunda, indeksy i ogolnie tarcza bardzo mi sie podobaja w tym modelu - nie wiem po co ta korona, ale widac musieli ;)

pozdr
s

Ostatnio zmieniony przez strix 2010-12-21, 12:23, w całości zmieniany 1 raz
:
Beef: gratuluję zakupu.
Zegarek malina...kiedyś strasznie mi nie podchodził ale coraz bardziej się przekonuję!
Kombinacja kolorów, tak jak powiedział Maxio, jest genialna.

Jesteś z Łodzi więc bankowo ustawiamy się na macanko jak będziesz miał chwilę!

Ostatnio zmieniony przez pisar 2010-12-21, 17:53, w całości zmieniany 1 raz
"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.