Poprzedni temat «» Następny temat
podróbka CASIO EF-535BK-1AV BLACK?
Autor Wiadomość
Blaz
[Usunięty]

 #61  Wysłany: 2011-05-07, 12:27   

Sorry, Qbapiasek, ale nie udawaj, że nie rozumiesz o co tu chodziło. :cool:
 
 
Rudolf 



Pomógł: 112 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 37156
Skąd: Bone China
 #62  Wysłany: 2011-05-07, 12:30   

Nikt się nie naśmiewa z Kolumba ! to są tylko żarty w off topicku .
_________________

 
 
qbapiasek 
Ryżowy Długiego Marszu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1142
Skąd: Azjatycka Warszawa
 #63  Wysłany: 2011-05-08, 10:00   

Blaz napisał/a:
Sorry, Qbapiasek, ale nie udawaj, że nie rozumiesz o co tu chodziło. :cool:


Ja rozumiem, ale myślę, że nie każdy z tej dyskusji wyłapie to co trzeba.
Moje zdanie jest takie jak napisałem wcześniej, kolega jest nowy i podjął temat dość ryzykowny na którym można się przejechać ale został potraktowany trochę jak na nieistniejącym forum - oczywiście to moje zdanie i odczucia, rozumiem, że nie trzeba się z tym zgadzać.
Nie chodzi mi o sprawę podróbek bo tu nie ma co gadać bo w tym temacie było już wszystko powiedziane i sprawa jest jasna: Wszyscy mówimy nie podróbkom.
Pozdrawiam :grin:
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #64  Wysłany: 2011-05-08, 10:17   

Cytat:
Ja rozumiem, ale myślę, że nie każdy z tej dyskusji wyłapie to co trzeba.


Ale to jest Kuba chyba nie nasz problem co tam kto sobie spomiędzy wierszy wyczyta :-) ? Ja ani myslę zmieniać sposobu i form komunikacji na forum, bo sie może ktoś nowy "poczuć". No i niech sie poczuwa na zdrowie, jeśli taka wola. W zamierzchłych czasach reguła bylo, że zanim się coś na forum czy grupie dyskusyjnej napisało - to człowiek czytał, żeby wyczuć panujący klimat. I komu to przeszkadzało :lol: :?: :P :?:
I na pewno nie byłoby takiego odczucia, gdyby Kolumb "w pierwszych zdaniach swego listu" nie zakomunikował wszem i wobec, że podróbka to taki sam zegarek jak inny. Został więc stosownie skierowany.
_________________
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #65  Wysłany: 2011-05-08, 11:17   

qbapiasek napisał/a:
Blaz napisał/a:
Sorry, Qbapiasek, ale nie udawaj, że nie rozumiesz o co tu chodziło. :cool:


Ja rozumiem, ale myślę, że nie każdy z tej dyskusji wyłapie to co trzeba.
Moje zdanie jest takie jak napisałem wcześniej, kolega jest nowy i podjął temat dość ryzykowny na którym można się przejechać ale został potraktowany trochę jak na nieistniejącym forum


Tu się kompletnie mylisz. Napisaliśmy, że podróbek nie tolerujemy. Nowe kolega nadal jednak brnął w ten temat i to w sposób dość kpiący. Wybacz, ale sprawa podróbek nie podlega dyskusjom. Można to natomiast zrobić grzecznie (i my się staraliśmy to robić) albo zrobić szambo jak na nieistniejącym forum. Różnica jednak jest.

Temat powinien pójść do kosza, ale jednak zostawię go jako przestrogę przez stopniowaniem zła w sprawie podróbek.

A swoją drogą myślę Qbapiasek, że jesteś ostatnią osobą, która może nas w jakiś sposób pouczać, były adminie...
Ostatnio zmieniony przez Blaz 2011-05-08, 11:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
qbapiasek 
Ryżowy Długiego Marszu


Pies czy kot?: pies
Pomógł: 3 razy
Wiek: 37
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 1142
Skąd: Azjatycka Warszawa
 #66  Wysłany: 2011-05-08, 11:28   

Blaz napisał/a:
qbapiasek napisał/a:
Blaz napisał/a:
Sorry, Qbapiasek, ale nie udawaj, że nie rozumiesz o co tu chodziło. :cool:


Ja rozumiem, ale myślę, że nie każdy z tej dyskusji wyłapie to co trzeba.
Moje zdanie jest takie jak napisałem wcześniej, kolega jest nowy i podjął temat dość ryzykowny na którym można się przejechać ale został potraktowany trochę jak na nieistniejącym forum


Tu się kompletnie mylisz. Napisaliśmy, że podróbek nie tolerujemy. Nowe kolega nadal jednak brnął w ten temat i to w sposób dość kpiący. Wybacz, ale sprawa podróbek nie podlega dyskusjom. Można to natomiast zrobić grzecznie (i my się staraliśmy to robić) albo zrobić szambo jak na nieistniejącym forum. Różnica jednak jest.

Temat powinien pójść do kosza, ale jednak zostawię go jako przestrogę przez stopniowaniem zła w sprawie podróbek.

A swoją drogą myślę Qbapiasek, że jesteś ostatnią osobą, która może nas w jakiś sposób pouczać, były adminie...



Sorry ale tu przesadziłeś, kogo ja pouczam? Najwyraźniej taka jest różnica między nami, że jeden stara się pouczać, a drugi po prostu prezentuje swój punkt widzenia. Czy ja w którymś momencie polemizuje z krytyką podróbek? Pokaż mi gdzie proszę.
 
 
ALAMO 
Pijak i Złodziej



Pomógł: 181 razy
Wiek: 46
Dołączył: 09 Lut 2010
Posty: 49277
Skąd: Vorpommern
 #67  Wysłany: 2011-05-08, 11:39   

Spokój panowie, bo zablokuję zaraz dostawy majeranku :lol:
_________________
 
 
Blaz
[Usunięty]

 #68  Wysłany: 2011-05-08, 11:42   

Bo ja NAPRAWDĘ chciałbym zobaczyć tego niedorobionego kwarca. :lol:
 
 
Kolumb28
[Usunięty]

 #69  Wysłany: 2011-05-08, 20:09   

Alamo i Blaz - nie wiem ile razy mam wam powtarzać, że nie wychwalam podróbek. Nie użytkuję, nie kupuję, nie sprzedaje, nie popieram ich świadomego użytkowania.
Co do mojego przejęzyczenia - starałem się je poprawić zanim jeszcze Alamo wychwycił je, pisząc w kolejnym poście prawidłową formę - zamiast cyka - tyka. Odszedłem tym postem zupełnie od tematu. Za karę, że tak po mnie jedziecie nie zobaczycie zdjęć mojego niedorobionego cacka które tak pięknie CYKAŁO w tym temacie ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Charcoal2 Theme © Zarron Media modified for Przemo by joli
Wersja mobilna forum