King Seiko 5626-7000
Odpowiedz do tematu

: King Seiko 5626-7000
Trafił do mnie jako zakładnik za Przeczystą. Pierwszy raz miałem więcej czasu żeby przyjrzeć się temu malcowi. W zasadzie to nie ma się czym zachwycać tak na pierwszy rzut oka ale po chwili ... tarcza ... indeksy ... płynąca sekunda ... dźwięk hi-beata ... prosta ale piękna koperta ... dekiel ... to jak leży na ręce ... nie mam żadnych zastrzeżeń. Jest fantastyczny! Chce taki! :D







Foch und Ch.
:
Ja też. :mrgreen: :wink:

:
Svedos napisał/a:
Ja też. :mrgreen: :wink:


dołączam się :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
no ładny, ładny - prawie tak ładny jak mój GS ale i tak bym chciał! :mrgreen:

:
ładny ładny , tylko jak go nosić to się na wystawkę nadaje .

emef
[Usunięty]
:
To chyba będzie nas więcej - szkoda że to niestety już inny rząd wielkości jeśli chodzi o kasę...

:
emef napisał/a:
To chyba będzie nas więcej - szkoda że to niestety już inny rząd wielkości jeśli chodzi o kasę...


może nie uwierzysz ale to nie kwestia pieniędzy tylko kwestia szczęścia - i na prawdę wiem co mówię :mrgreen:

emef
[Usunięty]
:
No faktycznie, na zatoce nie wszystkie sa super drogie. Poogladam i pokombinuje (choc juz chyba nie w tym roku bo juz i tak mam plany powyzej dostepnych srodkow :)) .

:
Witaj w klubie.
Ja to w planach już mam więcej niż zarobię w przyszłym roku ;-)

:
Ja też chcę, a o planach nie mówię, bo się sam boję je usłyszeć ;)

Blaz
[Usunięty]
:
Ten zegarek przekonuje mnie jako zegarek leżący. Jako noszony nie. :wink:

:
A ja "bynajmniej" nie mam nic naprzeciwko :) wręcz przeciwnie..:


:
dopisuję się do listy chcących! dla mnie - ideał zegarka "oficjalnego", takiego do przekazania synowi, on swojemu itd..

Ostatnio zmieniony przez corten 2010-11-16, 11:58, w całości zmieniany 1 raz
:
to jeszcze dorzucę jedną fotkę:



Należy dodać jako ciekawostkę ,że dekiel w tym zegarku jest nieodkręcalny,stanowi integralną część koperty..czyli właściwie nie jest "deklem":) dostęp do mechanizmu od góry,przez szkiełko.

Dodatkowo ,z jednej strony(między uszami ) wyprowadzona jest na zewnątrz koperty śrubka do regulacji werku..

Ostatnio zmieniony przez altec 2010-11-16, 12:23, w całości zmieniany 2 razy
:
Kruca bomba, wczoraj wygrzebałem gdzieś w sieci fajny pictorial z otwierania takiego KSa ale dziś nie mogę znaleźć. Strasznie to sprytnie wymyślone :)

Foch und Ch.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.