Czyżby nowe Tao?
Odpowiedz do tematu

:
Wygląda na jakąś gumę ..

:
A mi bardziej na cos tekstylnego, zwlaszcza biorac pod uwage jego fakture.

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Wg opisów w necie - guma .. :arrow: http://vimeo.com/30243946#




:
Mi się podoba Grand Seiko. Czyli to co na pierwszej stronie i na niniejszej to dla mnie jeden wielki chaos i nuda po kilku godzinach noszenia, nie wspominając o wygodzie. Szkoda kasy bo juro wymyślą kolejny wzorek, tarczki i pierścienie.

:
Się designer wyżył, nie ma co! Naćkane na tej tarczy, ze aż głowa boli, choć efektowne to to jest na pewno!

Ну, погоди! :wkurzony:
:
To coś w stylu

- przepraszam która godzina?
- nie wiem, jestem z Elbląga ale niech Pan/Pani spojrzy sam/a (i w tym momencie pokazujemy łocza)

Ostatnio zmieniony przez Toyota 2013-01-05, 21:29, w całości zmieniany 1 raz
:
Jestem na nie :facepalm:

To coś w stylu dla szpamerskiego nastolatka... ja już jestem za stary na takie klimaty.

World Wide Watches
:
Gdyby nie dziura i miał ciemne wskazówki (godzinową, minutową i sekundową) to był by bardzo czytelny.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Koronka przypomina nieco statek kosmiczny cool Przecudaczny jest.

Ну, погоди! :wkurzony:
:
Szpanerski i ostentacyjny zegarek tez moze być dobrze lub źle zaprojektowany. To jest własnie ta druga opcja- kompozycyjnie kuleje strasznie, przesadna ilość różnych kształtów + nałozenie na siebie zbyt duzej ilosci elementów, które pojedynczo mogłyby wygladac efektownie, a tutaj się 'gubią' gdzyż nie mogą być własciwie wyeksponowane...na dodatek dziwne rzeczy dzieja się na styku indeksów i wycięcia...ogółem chaos, brak konsekwencji i jakiegos spójnego zamysłu...pewnie projektant pracował na zasadzie 'kopiuj-wklej' :twisted:

Ostatnio zmieniony przez Machu 2013-01-07, 12:14, w całości zmieniany 1 raz
:
W związku z tym, że obserwujemy coraz intensywniejsze "inspirowanie" się firmy Tao International produktami innych wytwórni, uznaliśmy, że nie zasługuje ona na swój osobny dział - dlatego temat trafił tutaj.

:
Ten też jest inspirowany? Chyba nowy...






i co to jest "ZALIUM"?

Ostatnio zmieniony przez kwater 2013-04-22, 07:51, w całości zmieniany 1 raz
"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Harry Winston.

:
Rzeczywiście... Teraz doiero zauważyłem HW na pasku... A już myślałem, że to "T" na tarczy to nowe logo...


A swoja drogą, może zagospodarowują "odpady" produkcyjne?

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.