M185SP - elegancki kawaler!
Odpowiedz do tematu

:
Im dłużej się przyglądam tym bardziej mi się podoba drugi jednak... :P Gdyby normalną sekundę walnąć, datę i napisy tak jak w górnej

Co do loga forum to może nie na przodzie (po co zaśmiecać tarczę) a na deklu wygrawerować byłoby lepiej...

A co do rozmiaru to mi odpowiada. W końcu zegarek klubowy/forumowy to tylko od święta... :P a wtedy tylko garnitur czy koszula :D

szeryf
[Usunięty]
:
@Alamo

@Sszwedo



Koledzy, naprawdę zakupy na Taobao są ekstremalnie proste. Czytam, że już swobodnie docieracie do interesujących Was zegareczków. Pozwolę sobie powtórzyć, iż wtedy najprościej (sam z dobrym rezultatem przetestowałem) jest skopiować link zegarka do systemowego schowka, a potem ten link wkleić do e-maila, którego trzeba napisać (po angielsku, nie po chińsku :wink: ) wedle wyboru do Whitnee, Simona, Tracy, Vimiko bądź Alana (http://www.yoybuy.com/contact_us.asp) z prośbą o zakup zegarka z linka z podaniem ewentualnie jakiś szczegółów dotyczących koloru tarczy czy koperty, itp. Pośredni(cz)k(a) odpiszą zapewne, żeby wpłacić na ich konto PayPalem odpowiednią sumę (czyli cenę zegarka powiększoną o koszt przesyłki od sprzedawcy do pośrednika w Chinach i prowizję pośrednika), potem zaczekać aż pośrednik napisze raz jeszcze, że ma zegarek u siebie, ale trzeba dopłacić znowu parę(naście) dolców za przesłanie go do Polski na jakikolwiek adres z jakimkolwiek komentarzem. To wszyćko... Ja kupiłem już w ten sposób jeden egzemplarz, a w drodze są następne 4 (trzy kwarce dla żony i jeden mechanik dla mnie, w oddzielnych paczkach :wink:

anduril
[Usunięty]
:
@szeryf - sprawdzałeś może innych agentów (taobaonow, obook)? Czy prowizja jest wysoka (plus-minus)?



Co do zegarka "forumowego" to ja bardzo chętnie...

Pokazałbym jaki mi się podoba, ale nie mogę wkleić foty :)

:
Superfajny jest (z dużą sekundą). Dla tej koronki przeboleję nawet ten mikry rozmiar. :wink:

Co do oznaczenia klubowego to jestem za grawerką na deklu i jakby o to wchodzę w ten interes!

Sawim
[Usunięty]
:
Są, no przynajmniej jeden jest do kupienia na jebaju. Cena wyższa (2 Parnisy), ale chyba wciąż akceptowalna, a utrudnień w zakupie mniej:

http://cgi.ebay.com/sea-g...id=p3911.c0.m14

anduril
[Usunięty]
:
Nie mogę linka ani obrazka, ale mam nazwy: M186s i M187s. Są oba np. na ebay 'u.

Na Taobao są z kolei wersje ze "strzałkowymi" wskazówkami i rzymskimi indeksami.





.

:
Towarzysze Tajkonauci!

Zaprawdę powiadam wam, iż nie powinniście sie okazywać zbytnią nadgorliwością i niecierpliwością, ponieważ zapodałem byłem pytanie w języku powszechnie uznanym za obraźliwy ku naszym chińskim sajużnikom, i czekam na odpowiedź! :wink:



EDYTA :

I otrzymałem już odpowiedź :)

Powiem w ten sposób ... Jest śmiesznie.

Zegarek z ubezpieczeniem przesyłki wyjdzie jakieś 115 dolarów, plus przesyłka której koszt będzie znany, jak szeryf mówił, kiedy agent go otrzyma i zważy.

I co wy na to :) ?

:
Wchodzę w ten interes! :)

:
Ale za standardowy czy klubowy? :wink:



Pzdr

Spinner

:
Alamo "Moja" będzie wchodziła w ten interes

anduril
[Usunięty]
:
Spinner napisał:
Ale za standardowy czy klubowy? :wink:
I który model? I z jakimi grawerami/oznaczeniami?

:




Czy tam dni tygodnia są także angielskie? Ktoś wie?



Pzdr

Spinner

:
Własnei dni tygodnia dodają cąlości smaczku moim zdaniem :) !

:
To ja chyba nie z tej bajki jestem... ;-P



Pzdr

Spinner

:
Chińskie krzaczki muszą być! Zgadzam się z Alamo. To w końcu chiński zegarek :wink:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.