Hamilton X-Wind
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
I na zastęp Marysiek pewnie. :mrgreen:

:
Nie mam jeszcze własnych zdjęc X-Winda ale żeby podenerwować Kumotrów cytuję za Kizimizi:

W "QUANTUM OF SOLACE" ,agent FELIX LEITER oraz w "JCVD" Van Damme noszą -HAMILTON KHAKI X WIND-





BTW, czy udało się już komuś rozszyfrować obsługę tego suwaka ?
Wprawdzie mam instrukcję, ale nie mając pojęcia o nawigacyjnym trójkącie prędkości i deklinacji busoli samo tłumaczenie niewiele daje.

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Czy to ważne? Grunt, że świetnie wygląda :mrgreen: :wink:

:
Taaa, każdy tak mówi a nikt nie wytłumaczy :evil: , co mi po przetłumaczeniu instrukcji jak nie mam pojęcia o nawigacyjnym,trójkącie prędkości, deklinacji busoli itp.

Ostatnio zmieniony przez teston 2010-12-07, 20:31, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Musisz go sprzedać, mówię Ci... :twisted:

Arek
[Usunięty]
:
Panowie, ja rozumiem że ten zegarek jest zajebiaszczy, do nie dawna jakoś nie zwracałem uwagi na Hamiltony, ale teraz chętnie bym przygarnął połowę modeli. No ale mam pytanie, po co brac X-Winda, skoro za mniejsze pieniądze można przygarnąc lepszego X-coptera?? :shock:

:
W czym lepszego? Może fajniejszego, ciekawszego, bardziej oryginalnego, ale to wszystko, to rzecz gustu, a jak wiemy o gustach... itp, itd :razz:
Nie zmienia to faktu, że X-Copter jest bardzo wysoko na mojej liście. :lol:

:
...no rzeczywiście niekiespki jest, i dekiel fajnie pomyślany


Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-12-08, 00:26, w całości zmieniany 1 raz
:
Spinner napisał/a:
Musisz go sprzedać, mówię Ci... :twisted:


Jako że nie jestem w stanie sam nic wymyśleć, muszę zacytować Wuja Władka, Mistrza Ciętej Riposty:

Cytat:
sp......aj


:twisted: :twisted: :twisted:

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Arek napisał/a:
po co brac X-Winda, skoro za mniejsze pieniądze można przygarnąc lepszego X-coptera??


Po to, że X-Wind jest klasycznie ladny i mi się podoba a w X-Copter przekombinowali ciut jak na mój gust i mi sie nie podoba :mrgreen:

:
No i ikshelikoptrera ciężko póki co znaleźć z drugiej ręki :wink:

Pozdrawiam
TomeK (Teston)

*** Me, citizenoholic ***
:
Właśnie :razz: :wink:

:
Na allegro był za 2900 zł, tak więc sena super.

:
Kuźwa mać dalibyście spokój z tymi Hamiltonami, jak tylko widzę w jakimś filmie to też chcę :razz:

Po wszystko dla niej (francuskiej ver) przez pół roku szukałem Hamilton Khaki Automatic, po Buried - Hamiltona Conservation GMT, a teraz chyba będę musiał poszukać X-Winda...

:
mickey napisał/a:
Kuźwa mać dalibyście spokój z tymi Hamiltonami, jak tylko widzę w jakimś filmie to też chcę :razz:

Po wszystko dla niej (francuskiej ver) przez pół roku szukałem Hamilton Khaki Automatic, po Buried - Hamiltona Conservation GMT, a teraz chyba będę musiał poszukać X-Winda...


Nie pękaj...są ładniejsze zegarki niż ten : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.