Budzik FSO
Odpowiedz do tematu

:
jarx, moje oko mówi mi, że stara wersja była lepsza, ale to Tobie się ma podobać :)
zdrawki

Dżentelmen z bardzo cienkim czubkiem.
:
hulelam napisał/a:
jarx, moje oko mówi mi, że stara wersja była lepsza, ale to Tobie się ma podobać :)
zdrawki


Auć :shock:

Troche za duza ta obudowa bez dodatkow, ale jak to zawsze jest w rzeczywistosci i na zdjeciach troche inaczej.

Dzięki za opinię, cytując za Kobuszewskim:
"W odpowiedzi na skarge/ protest obywatela (niepotrzebne skreślić) kierownictwo naszej placówki hadlowej informuje, że personel został odpowiednio poinstruowany... Prosimy o dalsze uwagi" :D

Jarek
:
jarx, szkoda, że to co czarne nie jest chromowane bo byłby wypas (dla mnie przyjanmniej :D )

I tak zazdraszczam :foch: pifko

:
Dzięki bandi za linki. Sprawdziłem, ale nie pasuje nic z oryginalnych czesci. Pomyśle nad czymś błyszczącym na srebrno. Lakier do paznokci to było szybkie rozwiazanie...

Jarek
:
Zajebongo - nosiłbym… cool ;)

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Fazi napisał/a:
Zajebongo - nosiłbym… cool ;)


Dzięki. Miód na moje serce ;)

Ciężko z tym noszeniem. Plecak z akumulatorem do tego garniturowego łintydża jakoś nie pasuje. hmmm . Za to tyka tak, że żadnej konkurencji nie słychać. No i co kilka minut kurant z elektromagnesu :D

[ Dodano: 2021-10-18, 16:36 ]
hulelam napisał/a:
W ten sposób?
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2c/Flavor_Flav_of_Public_Enemy.jpg/800px-Flavor_Flav_of_Public_Enemy.jpg
zdrawki


Chyba bardziej na Napoleona :))

Jarek
:
:)) :)) :)) :)) :))
zdrawki

Dżentelmen z bardzo cienkim czubkiem.
:
To jeszcze trochę pospamuję...
Bardzo ciekawy pomysł na indeksy. Pod sferyczną szybą jest druga płaska i cyfry namalowane są z obu stron szkła: grubsze z tyłu i cieńsze z przodu. Tworzy to super przestrzenny efekt:


Jarek
:
Mnie się podoba z czarnym. pifko pifko pifko
Choć ze srebrnym byłoby lepiej.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Świetny pomysł na wykorzystanie zegara z Warszawy pifko

:
Dorian06, Svedos
Dziekuję. Cieszę się, że się podobało pifko .

Zegar ostatecznie wyladował w biurze...


Jarek
:
Świetnie wygląda, gratki pifko

:
Dzięki Chorwat!!

...będzie przymiarka na pseudo-chromy, ale w biurze będę dopiero po weekendzie :))


Ostatnio zmieniony przez jarx 2021-11-09, 15:22, w całości zmieniany 1 raz
Jarek
:
Już po weekendzie. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.