Paskujemy Revolvera
Odpowiedz do tematu

:
Znalazłem takie coś


https://www.strapcode.com...l-ss-bcl03-b009


I po taniosci.



38,43 zł 40%OFF | LANGLEY Watch Band Premium solidny zegarek ze stali nierdzewnej bransoletka paski nadgarstek 18mm 20mm 22mm 24mm 26mm
https://a.aliexpress.com/_uX0cR1


Ta pierwsza nie wiem czy nie za bardzo błyszcząca. W sumie napisane że szczotkowana. Ta druga znów na pewno ma słaba zapięcie i nie wiem czy grube teleskopy w nią wejdą. Mam kajdan z tej serii inne ogniwa przy nethuns ie branza ok zapięcie mogłoby być lepsze.

Ostatnio zmieniony przez revolta 2021-02-15, 16:09, w całości zmieniany 2 razy
:
na watchgecko jest wyprzedaż. może coś podpasuje :)

:
Cabi napisał/a:
na watchgecko jest wyprzedaż. może coś podpasuje :)


Patrzyłem właśnie ale nie ma takiego modelu bransolety jak szukam.

:
Na tym zdjęciu w #25 jest chyba popularne kiedyś Watchadoo - chyba juz niedostępne teraz.

Inna sprawa, że na żywo mnie ten kajdan rozczarował, za duże luzy miedzy ogniwami i ogólnie nie tak masywny jak wyglądał na zdjęciu.

To jest dobre żelastwo, że się tak powtórzę ;)



:
Ja bym pyknął jakiegoś fajnego mesh'a zakrywającego teleskopy, tyle że przy grubych to będzie trudno znaleźć... z tym że to by musiało być coś dobrej jakości żeby futra Ci nie wytargało... :))

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Daito napisał/a:
Ja bym pyknął jakiegoś fajnego mesh'a zakrywającego teleskopy, tyle że przy grubych to będzie trudno znaleźć... z tym że to by musiało być coś dobrej jakości żeby futra Ci nie wytargało... :))


Nie lubię mesha :P

:
Ten strapcode drogi i jeszcze opłaty ale wygląda solidnie.

Chociaż za 40zl można i tą z alliexpres spróbować.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Machu w sumie pokazał fajny kajdan 🤔

:
Napisz do Santino, niech Ci takie cóś wydzierga:



Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
O, to był ten pasek o którym myslałem :))

:
Już mi przeszło paskowania. Bardziej zastanawiam się nad bransoleta taka jak pokazałeś od Gerlach ów 🤔

:
Thomas666, Un nie paskowy raczej jest - zresztą - jak ja lubię paski, tak ten zegar wybitnie do bransolety pasuje.
Ja chyba nigdy na pasku nie nosiłem swojego.

:
Santino napisał/a:
Thomas666, Un nie paskowy raczej jest - zresztą - jak ja lubię paski, tak ten zegar wybitnie do bransolety pasuje.
Ja chyba nigdy na pasku nie nosiłem swojego.


Dobrze gada 💪👍💪👍💪👍

[ Dodano: 2021-02-22, 16:55 ]





:
fajnie pifko

Nieczynne z powodu że zamknięte
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.