Postanowienia noworoczne - zegarkowe plany na 2021
Odpowiedz do tematu

:
satanic666 napisał/a:
931 fajniejsze, jakbym miał dwa takie jak twoje to bym wolał z inną tarczą nie czarną.


Na zdjęciach też mi się bardzo podoba.
Ale chciałbym na żywo zobaczyć.

Tarcza fajna, ale na P.3000 już mam :(

:
Mattoni napisał/a:
satanic666 napisał/a:
931 fajniejsze, jakbym miał dwa takie jak twoje to bym wolał z inną tarczą nie czarną.


....a 372 jakie fajowskie ;)

Pdrog, U1 to dobry wybór , kiedyś sobie kupię ...


372 super wiadomo.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
u mnie już w 1Q wpadnie taki Brajtek:



a co dalej hmmm

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
......super jest ta Panda.

Ostatnio zmieniony przez jimmy 2021-01-04, 08:19, w całości zmieniany 1 raz
Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Może na wakacje, jeśli się trafi po dobrej cenie, to sobie przygarnę...


Ostatnio zmieniony przez Z_bych 2021-01-03, 23:14, w całości zmieniany 1 raz
:
Z_bych, jest super! Imo jeden z najfajniejszych zielonych zegarków ever

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Panda super. Zieleninka też niczego sobie.

:
Michał, ta zieleń w realu jest trochę ciemniejsza, ale wg mnie nawet ładniejsza niż na zdjęciu. Szaro-buro mi się zrobiło w pudełku, muszę trochę radości wprowadzić ;)

Panda w realu nie jest super, jest duża, brzydka, źle leży i biel jest brudna. Dlatego nie korumpować Dorusi, ja jestem pierwszy :P

:
Z_bych, wiem, mierzyłem go w Jubitomie ;) Alternatywą dla niego byłby Aquis, którego ma Prezes ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał napisał/a:
Z_bych, wiem, mierzyłem go w Jubitomie ;) Alternatywą dla niego byłby Aquis, którego ma Prezes ;)


Mierzyłem oba.
Aquis zjada Rado bez popijania.

:
Ale ja chcę tego małego 38 mm, jest mniejszy i ma znacznie lepsze proporcje :) Aquis nie jest dla niego konkurencją :P

:
Santino napisał/a:
Michał napisał/a:
Z_bych, wiem, mierzyłem go w Jubitomie ;) Alternatywą dla niego byłby Aquis, którego ma Prezes ;)


Mierzyłem oba.
Aquis zjada Rado bez popijania.


Sylwek a Aquis fajniejszy czy Ml pontos diver??

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Uuu, ciężki wybór...
Oba super fajne - ale jednak chyba niebieski kolor fajniejszy.

:
A ja chciałbym sprzedać prawie wszystko i kupić jeden. Zamienić G na G.
Na dzień dzisiejszy sprzedałem jeden i kupiłem jeden. :D
Czyli plan jak zwykle idzie w gwizdek. :wkurzony:
A i jeszcze jeden VC gnębi mnie bardzo. :(

[ Dodano: 2021-02-08, 08:59 ]
Z_bych napisał/a:
...
Panda w realu nie jest super, jest duża, brzydka, źle leży i biel jest brudna. Dlatego nie korumpować Dorusi, ja jestem pierwszy :P

:D :D :D

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Santino napisał/a:
Uuu, ciężki wybór...
Oba super fajne - ale jednak chyba niebieski kolor fajniejszy.


Czyli muszę jeszcze Ml dokupić do Aquisa :D

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.