3133
Odpowiedz do tematu

:
quest, na pierwszy rzut oka w doskonałym stanie, graty.

:
to co liczymy białaski na forum?
trzeci:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Czwarty :twisted:


СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Temat, który zdecydowanie podnosi mi ciśnienie....i po co było go odkurzać. Już zapomniałem o jego istnieniu :razz:
Walcie się za te białaski :evil:

:
Buczo napisał/a:
Temat, który zdecydowanie podnosi mi ciśnienie.

Nie tylko tobie Buczo :evil:

:
Białasek jest i u mnie :grin:


Uploaded with ImageShack.us

:
To by byłe, ten teges, szósty :razz:


:
Wysoki blondyn z numerem siedem :wink:



Zdjęcie stare jak świat, ale w tej chwili nie mogę znaleźć niczego nowszego.

Facet to nie pieczarka, żeby go trzymać w ciemności i karmić gównem.
maciek
[Usunięty]
:
ale mnie wkurzacie!!!!!!! :twisted:

:
matyr, nie tylko Ciebie, ale co ma być z listy to zanabędę - prędzej czy później, fakt faktem że można go często kupić w cenie od ok. 400zł w górę - jak dla mnie za ta kasę realizuję więcej zegarków które muszę zdobyć więc czeka...

:
pomyslownik napisał/a:
matyr, nie tylko Ciebie, ale co ma być z listy to zanabędę - prędzej czy później, fakt faktem że można go często kupić w cenie od ok. 400zł w górę - jak dla mnie za ta kasę realizuję więcej zegarków które muszę zdobyć więc czeka...


ja za swój w Czechach dałem ~250 PLN + przesyłka. Ostatnio idealny poszedł za około ~300 PLN i kupił go ktoś z KMZiZ

trzeba szukać

:
Dokładnie, plus mieć wolny budżet :???: - u mnie nie przeszło by to ze względów legalizacyjnych, póki co i tak utrzymuję normę ok. 3-5 zegarków na mc na co Pierwsza Żona w miarę przymyka oczy, niestety są sprawy ważne (np. paski, odbiór od zegarmajstra, okazja) i ważniejsze (nowe spodenki dla Młodego, zmiana zasłon, wyjazd itp...) - jednym słowem mam przed sobą ciężkie życie nałogowca...

:
pomyslownik napisał/a:
Dokładnie, plus mieć wolny budżet :???: - u mnie nie przeszło by to ze względów legalizacyjnych, póki co i tak utrzymuję normę ok. 3-5 zegarków na mc na co Pierwsza Żona w miarę przymyka oczy, niestety są sprawy ważne (np. paski, odbiór od zegarmajstra, okazja) i ważniejsze (nowe spodenki dla Młodego, zmiana zasłon, wyjazd itp...) - jednym słowem mam przed sobą ciężkie życie nałogowca...



jak większość z nas niestety :mrgreen:

:
pomyslownik napisał/a:
Dokładnie, plus mieć wolny budżet :???: - u mnie nie przeszło by to ze względów legalizacyjnych, póki co i tak utrzymuję normę ok. 3-5 zegarków na mc na co Pierwsza Żona w miarę przymyka oczy, niestety są sprawy ważne (np. paski, odbiór od zegarmajstra, okazja) i ważniejsze (nowe spodenki dla Młodego, zmiana zasłon, wyjazd itp...) - jednym słowem mam przed sobą ciężkie życie nałogowca...

Dlatego ta cała zabawa jest taka fajna. Ile to człowiek czasami musi się nakąbinować, żeby sobie stary ruski zegarek kupić :lol:

:
I naczekać, żeby okazję trafić :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.