Zegarek 2011 plany prezentacje kryptonim DZIKiSOKÓ£
Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi

: Zegarek 2011 plany prezentacje kryptonim DZIKiSOKÓ£
Kto¶ kiedy¶ pyta³ o projekt nurasa, taki tam sobie rysuneczek zrobi³em, nie ukrywam ¿e czerpa³em tfurczo z tej Amfibii, jednak koperta by³aby wykonana w nieco innej technologii, co¶ ala "kanapka"

Projekt





Protoplasta :wink:




Fotka jumnieta chomikowi

A koperta to bêdzie co¶ w tym stylu, nie dos³ownie.




Edyta 01-03-2011

Postanowi³em zamie¶ciæ w pierwszym po¶cie aktualne rysunki i wizualizacje, na pocz±tek efekty pracy Pomys³ownika i ostatni znany mi projekt :wink:



































Pierwsze rysunki techniczne

Koperta



Dekiel



Koronka



£±cznie ca³a dokumentacja to 19 stron szczegó³owych rysunków technicznych :lol:


Ostatnio zmieniony przez Svedos 2011-06-22, 10:13, w ca³o¶ci zmieniany 18 razy
:
Svedos bardzo ciekawy projekt , podoba mi siê koperta i tarcza

:
Wygl±da spoko. Ten zestaw "kopertowy" to jaki¶ dostêpny ogólnie set czy pojedyñcza sztuka?

FORZA Robert!
RK WRT
Blaz
[Usuniêty]
:
O tej kopercie to tu Przemku pisa³em:
http://www.chinawatches.pl/viewtopic.php?t=2796
:grin:

:
Ca³y projekt to tylko lu¼ne przemy¶lenia i poza wizualizacj± i tym co mam w g³owie nie zosta³ jeszcze przelany na papier, a koperta bêdzie troszkê inna ni¿ na prezentowanej fotce , bêdzie mia³a zupe³nie inne proporcje i najgrubszy modu³ z uszami bêdzie w jej centralnej czê¶ci, pod spodem dekiel, na górze obrotowy bezel.

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-09-02, 10:56, w ca³o¶ci zmieniany 1 raz
:
Czyli to taka lu¼na wizualizacja i tylko przemy¶lenia na temat przysz³ego projektu ?

:
Dok³adnie tak, to mój i Krzy¶ka niezobowi±zuj±cy projekt a w zasadzie przemy¶lenia, jak na razie nie maj±cy nic wspólnego z forum. Chcemy go zrobiæ od podstaw ³±cznie z kopert± która nadawa³aby siê do nurkowania z jakim¶ przyzwoitym WR powiedzmy co najmnie 100 metrów a idea³em by³oby 300 :wink: .
Poniewa¿ to ju¿ jest troszkê wiêksze wyzwanie ni¿ PZL trzeba siê bêdzie do niego odpowiednio przygotowaæ.
Tutaj chcia³em tylko pokazaæ ¿e my¶limy o czym¶ zbli¿onym do tego co pokaza³em.

Forumowy nurek mo¿e bêdzie mia³ inny kszta³t i powstanie na przyk³ad na bazie MQJ, który moim skromnym zdaniem jest ¶wietn± platform± do dalszej pracy.

:
gdyby to by³a koperta w³asnego projektu to szkie³ko odpowiedniej grubo¶ci powinno mieæ ze 4 mm , tak by mo¿na by³o my¶leæ o 30 atm . Dekielek mo¿e dociskowy pier¶cieniem co¶ jak amfibia lub dwuczê¶ciowy dociskany jak w Rolex Sea Dweller Deep Sea zbyt odwa¿ny projekt ale wykonalny . Szerokie uszczelki na 1/3 mechanizmu . Zakrêcana koronka z 3 uszczelkami co¶ jak trip lock , oringi :idea:

:
Z tymi 300 metrami to ¿artowa³em, ale kto wie :wink:

:
ty sobie ¿artujesz , a ja siê niebezpiecznie pobudzi³em tym planem :evil:

:
Ko³o tej koperty chodzê jak pies wko³o je¿a od d³u¿szego czasu. Tylko w kolorze srebrnym. Korci mnie, by sobie takiego Choisi z³o¿yæ. Podoba mi siê :mrgreen: .

:
I to jest dobra my¶l kumotrze- MQJ bêdzie ¶wietn± baz±!
A je¶li chodzi o Wasz "skromny" projekt to ¿yczê powodzenia i ju¿ dzi¶ zapisujê siê na testera tego cudaka :P

:
hotwax napisa³/a:
ty sobie ¿artujesz , a ja siê niebezpiecznie pobudzi³em tym planem :evil:


Rudolfo, kto wie, to ju¿ nie by³y ¿arty, zobaczymy czy to bêdzie technologicznie mo¿liwe do wykonania .

:
Ju¿ zaczynam kibicowaæ, je¿eli protoplast± jest amfa jest po stokroæ na tak :)
Zapisujê siê na zegarek :mrgreen:

:
Svedos napisa³/a:
...zobaczymy czy to bêdzie technologicznie mo¿liwe do wykonania .


Jako¶ nie widzê niemo¿liwych rzeczy w waszym wykonaniu, jak s± to po prostu ich nie pokazujecie :)

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Skocz do:  

Pe³na wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.