Zwykły GW-M5610-1ER vs Japoński GW-M5610BC-1JF
Odpowiedz do tematu

:
Jutro wysyłam im e-mail ;-) szkoda że nie ma w europie takich sklepów jak pacparts z tego co widzę tam mój bezel kosztuje $4 i nawet mają na stanie kilka sztuk ;-)

Na allegro nie widzę mojego modelu.

Widziałem na filmikach. Według mnie jak najbardziej dałoby się założyć takowy stalowy/tytanowy czy z jakiegoś innego metalicznego materiału. Wystarczy że byłby nieco sprężysty (co akurat przejawia wiele moich tytanowych rzeczy jak np. sztućce). W każdym razie bardziej mnie ciekawiło czy któryś z moderskich sklepów robi również bezele do 5610. Robią szereg różnych dodatkowych akcesoriów więc czemu nie bezele ;-)

BTW. Czy istnieje bezel do 5610 bez żadnego wypełnienia w napisach? W moim modelu jest delikatnie widoczny szary ale myślę że jeszcze lepiej by wyglądał z samym wytłoczeniem bez kolorku ;-)

Ostatnio zmieniony przez PanDioda 2017-12-31, 15:57, w całości zmieniany 1 raz
:
PanDioda napisał/a:

Widziałem na filmikach. Według mnie jak najbardziej dałoby się założyć takowy stalowy/tytanowy czy z jakiegoś innego metalicznego materiału.


A według mnie nie dałoby się założyć - ale pewnie wiesz lepiej, a ja się nie znam :)


No chyba że kupisz sobie takie "coś", jeśli Cię stać:



https://www.g-central.com...splay-in-tokyo/

Ostatnio zmieniony przez Daito 2018-01-01, 00:14, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
U zibiego chyba mają wolne bo nikt tam się nie odzywa. Możliwe że jak w wielu korporacjach do 15go nie pracują ;-)

:
PanDioda, musi być bezel bez wypełnień, bo ja taki mam:




Pokaż swój zegarek "od frontu" porównamy :)

FORZA Robert!
RK WRT
:
Uuu a co to za model bezela?

:
Przemku ale Ty masz wersję BB z dołożona bransoletą PanDiodama BC i on chyba (choć na żywo nie widziałem) wypełnienia jakieś ma... no chyba że foto kłamie

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Ale czy to jest dokładnie taki sam bezel tylko bez wypełnienia? jeśli tak i bedzie pasował to również bym sobie dokupił

Ostatnio zmieniony przez PanDioda 2018-01-06, 00:13, w całości zmieniany 1 raz
:
No ja wiem, że mam inny, chodziło mi o to że na bank jest taki bez wypełnień.
I imo one wszystkie takie same.

FORZA Robert!
RK WRT
:
PanDioda napisał/a:
U zibiego chyba mają wolne bo nikt tam się nie odzywa. Możliwe że jak w wielu korporacjach do 15go nie pracują ;-)


Ja na swoją bransoletę już drugi miesiąc czekam :głową w mur:

:
PanDioda napisał/a:
Ale czy to jest dokładnie taki sam bezel tylko bez wypełnienia? jeśli tak i bedzie pasował to również bym sobie dokupił

Każdy bezel do wszelakich modeli GW-M5610, GW-M5630, GLX-5500, G-5600, GW-S5600, DW-D5600P, GLX-5600C-1 GLX-5600C-2, jest dokładnie taki sam i podejdzie do Twojego zegarka

Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Czyli tylko seria DW-5600 ma inne nie pasujące bezele?

:
PanDioda napisał/a:
Czyli tylko seria DW-5600 ma inne nie pasujące bezele?

Nie tylko, nie będą pasowały bezele od "kostek" z modeli: DW-5600, GWX-5600, GRX-5600, GW-5000, GW-5035, DW-5000, DW-5030, GB-5600, te są ciut większe, oraz DW-5300, GW-5600J, DW-56RTB które są większe od poprzednio wymienionych.

Ostatnio zmieniony przez Daito 2018-01-07, 00:27, w całości zmieniany 1 raz
Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Ale ta wersja od kolegi to raczej nie jest GW-M5610BB bo ten ma wypełnienie oraz bezel jest z połyskiem ;-) Więc jaki to jest model? Bo chcę podać dodatkowo zibi w e-mailu bo taki bez wypełnienia też bym sobie ściągnął ;-)

Ostatnio zmieniony przez PanDioda 2018-01-07, 02:28, w całości zmieniany 1 raz
:
PanDioda napisał/a:
Ale ta wersja od kolegi to raczej nie jest GW-M5610BB

Raczej jest BB :) tylko ta wersja ma tak "łyse" szkło i do tego czarne przyciski. Cała linia BB charakteryzuje się głęboką czernią, i minimalizmem jeśli chodzi o napisy.

Poza tym to co nazywasz "wypełnieniem" nim nie jest to tylko farba która jest położona w grawerze bezela - nawet jak zamówisz sobie bezel który ma tyn napis "pokolorowany" to łatwo można ten napis usunąć - myślę że sztucznie szukasz problemu.

Sam usuwałem kolor z tego graweru:


Nieczynne z powodu że zamknięte
:
Zdecydowanie nie. Popatrz na zdjęcie. Tak wygląda gw-m5610bb. Jest cały błyszczący i ma kolorek w wypełnieniu. Jedynie wygląd modułu się zgadza ;-) więc kolega nick555 chyba musi się pochwalić co to za edycja limitowana lub ewentualnie skąd wziął ten bezel ;-)

Oczywiście że jest to farba w grawerze bo jakby inaczej? Jednak jak widać na twoim załączonym zdjęciu ręczne usuwanie wychodzi niektórym tragicznie :))




Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.