Nowość (?) od Pattiniego
Odpowiedz do tematu

: Nowość (?) od Pattiniego
Czy ktoś już popełnił ten model od potencjalnego dostawcy pasków do naszego forumowca? Dostępny na Alledrogo w rozmiarach od 20 do 24mm. Wygląda imo ciekawie. Cena, tradycyjnie, 49zł plus wysyłka. Dostępny w kolorze czarnym i ciemny brąz (nie wszystkie rozmiary poszczególnych kolorów są wystawione na Allegro). Ciekawe, czy jest tak twardy, jak inne.


Blaz
[Usunięty]
:
Pattini się rozwija. :wink: Ale trochę mało pilotowate te piloty mówiąc szczerze... I ja osobiście nie lubię takich wąskich szlufek. :wink:

:
Paski są O.K. , tylko te klamry.

:
Dokładnie. Fajny pach, gówniana klamra, i szajsowaty efekt ... szkoda, bo z klamrą topasiorek wyjdzie już ponad 80 zetafonów, a to już jest średnia propozycja. Mocno średnia.

:
Klamra i szlufki... Zamiast jednej szerokiej, takie dwa wypierdasy...

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Darecki
[Usunięty]
:
A ja bym się chciał spytać kto to produkuje?
Czyżby znowu jakiś szalony Polak :wink: :?:

Blaz
[Usunięty]
:
W Koszalinie taka wytwórnia jak Reda. :wink: Miał nawet paski do naszego forumowca produkować, ale ostatecznie z tego pomysłu zrezygnowaliśmy. :wink:

:
To co za pachy teraz w planie, bo nawet nie wiedziałem żeśmy zrezygnowali z Patiniego.

:
Bibliotek@rz napisał/a:
To co za pachy teraz w planie, bo nawet nie wiedziałem żeśmy zrezygnowali z Patiniego.


Na zamówienie niskoserjne, mości Lechu :twisted: ...

:
A jakieś szczegóły?

:
u Pattiniego fajny jest ten taki szary z szarym szyciem.
Zdradźcie co tam będzie w forumowym!

FORZA Robert!
RK WRT
:
Redos S-23 czarny z czerwonym przeszyciem, zrobione specjalnie pod naszą specyfikację, była o tym wzmianka w temacie o forumowcu.

:
No to ja ostrzeżenie poproszę, bo nie doczytałem ;)

Blaz
[Usunięty]
:
A proszę! :mrgreen:

:
Boście się kumłotrze Biblio opuścili w aktywności na forumnie i odpowiednie służbu mają już was na oku i jak pierdykną wam czerwoną kreseczkę to się nie pozbieracie :razz: :mrgreen: :wink:

Właśnie pierdyknęły :lol:

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-09-02, 11:12, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.