Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
No niby fajny, ale żeby chociaż Miyota 9*

:
kopeć, a co jest nie tak z mechanizmem Seiko?

:
Po prostu wolę tę Miyotę, jest lepsza moim zdaniem, o wiele lat dalej w rozwoju.

:
Na pewnym etapie masa microsów przeszło na NH35, co ciekawe generalnie podnosząc ceny nowych modeli mimo rezygnacji z droższej Ety i 9015 :P

Ale imo ten segment ogółem idzie w średnio ciekawym kierunku, wszystko takie podobne i bez charakteru się zrobiło...

:
Machu napisał/a:
ogółem idzie w średnio ciekawym kierunku, wszystko takie podobne i bez charakteru się zrobiło...


Jak wszystko w tym swiecie. Ja nie jestem w stanie odróżnić niektorych mercedesow...

:
Mam tak samo, już szczególnie C i E dla mnie wyglądają tak samo hmmm

:
No, ale chyba nie o Mercedesach jednak mówimy, generalnie hmmm
Ale prawda, NTH też już nie daje STP, tylko to przeciętne Seiko.

Ostatnio zmieniony przez kopeć 2021-09-18, 17:01, w całości zmieniany 1 raz
:
kopeć napisał/a:
No, ale chyba nie o Mercedesach jednak mówimy, generalnie hmmm
Ale prawda, NTH też już nie daje STP, tylko to przeciętne Seiko.


Powiedziałeś jakby to STP było jakoś niesamowicie lepsze niż to Seiko. hmmm

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Nie no, STP to poziom Miyoty 9* jak dla mnie, i jednak o klasę wyżej niż NH. Czasami dłużej noszę zegarek i lubię kiedy przewidywalnie chodzi. Większość tych Seiko wymaga jednak kręcenia. Nawet jak są dobrze wyregulowane. Dokładność pływa niestety w trakcie noszenia. Idą w coraz większe plusy albo minusy całkiem szybko. Nie mam ani czasu ani ochoty żeby co parę miesięcy zaglądać do środka. Z tym mechem to mogę kupić co najwyżej San Martina.
Tyle, że też cenowo się drogi zrobił. Ale regulację maja dobrą. Jak się wkłada coraz to nowy model co dwa dni to nawet minuta na dobę nie ma znaczenia, ale? Czy to zegarek, czy tylko ozdoba wtedy?

:
Zapowiada sie ciekawie. W dodaku szafir, czyli nowosc u Timexa.
240 prezydentow (poki co, jest tylko zajawka).



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Zapowiada się ciekawie.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
A mi taki wpadł w oko.


:
satanic666, tylko ostrzegam bo on ma podświetlenie jak montana albo gorsze :D

:
Timex ostatnio robi fajne rzeczy.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.