Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Dla mnie to jest substandard w zegarku za kilkaset euro. Retro wygląd - tak, ale wykonanie i jakość niech będą adekwatne do ceny. Chociaz ja i tak nie kupię, tylko marudze sobie ;)

:
Gdyby tak kosztowała połowę to bym się zastanawiał - i ogniwa chyba pełne więc nie ma lipy :złośliwiec:


https://slava.su/en/Slava-watches/Slava-TV-set/

:
Machu napisał/a:
Dla mnie to jest substandard w zegarku za kilkaset euro. Retro wygląd - tak, ale wykonanie i jakość niech będą adekwatne do ceny. Chociaz ja i tak nie kupię, tylko marudze sobie ;)


Łypnąłem jeszcze na jakąś recenzję tej Yemy na sieci.
Toto nawet nie ma 'jump hour'. Tarcza godzinowa przesuwa sie w tempie wskazowki godzinowej jak w moim Skone z Aliexpress za 5 Euro.

To już wolę swoje jednokamieniowce z epoki, gdzie godzina przynajmniej przeskakuje.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek napisał/a:
Toto nawet nie ma 'jump hour'. Tarcza godzinowa przesuwa sie w tempie wskazowki godzinowej jak w moim Skone z Aliexpress za 5 Euro.


O losie... To lipa okrutna.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
bandi napisał/a:
Gdyby tak kosztowała połowę to bym się zastanawiał - i ogniwa chyba pełne więc nie ma lipy :złośliwiec:
[url=https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b6c2ab45636f.jpg]Obrazek[/url]

https://slava.su/en/Slava-watches/Slava-TV-set/


Ale cenę dowalili :facepalm:

:
pfff, 800 dolcow za te slawe? czy to cena za wagon?

beceen | ***** ***
:
beceen, :D :D

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
W pierwszej chwili chciałem powiedzieć, że to wcale nie jest drogo za zegarek z własnym mechanizmem.
Ale potem spojrzałem, że on chyba wcale nie jest własny, bo jakoś nikt go "2427" nie opisuje hmmm

Edyta : a nie, wróć ...
Opisuje!
Czyli komentujecie panowie zegarek z mechanizmem in hause jako "drogi" bo całe 800 jurków :popcorn:

Ostatnio zmieniony przez ALAMO 2021-01-22, 08:25, w całości zmieniany 1 raz
:
Może i tak, Mołnia nawet fajna.


:
ALAMO napisał/a:

Czyli komentujecie panowie zegarek z mechanizmem in hause jako "drogi" bo całe 800 jurków :popcorn:


Ależ wodzu...



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Erolek napisał/a:
ALAMO napisał/a:

Czyli komentujecie panowie zegarek z mechanizmem in hause jako "drogi" bo całe 800 jurków :popcorn:


Ależ wodzu...

Obrazek

Pozdrawiam
Eryk


albo to




"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Szymon napisał/a:
[...]

albo to



Ba, nawet ETA potrafi, jak chce:



Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Ten sinn nie daje mi spokoju, a wersja z czarną masą perłową nie pomaga. hmmm

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2021-01-23, 23:18, w całości zmieniany 2 razy
"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Oooo :!: Panie :!: Taki samolocik :shock: :shock: cool



IWC Pilot Chronograph Spitfire (Ref. IW387901).

Ostatnio zmieniony przez Fazi 2021-01-22, 15:08, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
ALAMO napisał/a:
Czyli komentujecie panowie zegarek z mechanizmem in hause jako "drogi" bo całe 800 jurków


Jeszcze się nie przyzwyczaiłeś, że zawsze jest za drogo? ;)

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.