Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
pisar napisał/a:
Wiem, że pospolicie ale o dziwo to jedyny Rolex, którego nigdy nie mierzyłem na swojej ręce :shock:

To jak leży to jest niesamowite. Stworzony do nadgarstka jakby był jego częścią.
Razem z Explorer 39mm oraz Daytona to najlepszy i najwygodniejszy Rolex z całej stajni!

Wersja z niebieską tarczą miecie!

Obrazek


:wkurzony: :wkurzony: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: to jest mój wymarzony...41, jubilee, najlepiej szary niebieski tez może być....jak go dorwę to juz koniec z zegarkami....normalnie choruję na niego.... cool

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
pdrog napisał/a:
pisar napisał/a:
Wiem, że pospolicie ale o dziwo to jedyny Rolex, którego nigdy nie mierzyłem na swojej ręce :shock:

To jak leży to jest niesamowite. Stworzony do nadgarstka jakby był jego częścią.
Razem z Explorer 39mm oraz Daytona to najlepszy i najwygodniejszy Rolex z całej stajni!

Wersja z niebieską tarczą miecie!

Obrazek


:wkurzony: :wkurzony: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: to jest mój wymarzony...41, jubilee, najlepiej szary niebieski tez może być....jak go dorwę to juz koniec z zegarkami....normalnie choruję na niego.... cool


A szukasz czy tylko marzysz?

U mnie doszedł do listy "wanted" :))

[ Dodano: 2022-09-23, 13:39 ]
pdrog napisał/a:
pisar napisał/a:
Wiem, że pospolicie ale o dziwo to jedyny Rolex, którego nigdy nie mierzyłem na swojej ręce :shock:

To jak leży to jest niesamowite. Stworzony do nadgarstka jakby był jego częścią.
Razem z Explorer 39mm oraz Daytona to najlepszy i najwygodniejszy Rolex z całej stajni!

Wersja z niebieską tarczą miecie!

Obrazek


:wkurzony: :wkurzony: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: to jest mój wymarzony...41, jubilee, najlepiej szary niebieski tez może być....jak go dorwę to juz koniec z zegarkami....normalnie choruję na niego.... cool


A szukasz czy tylko marzysz?

U mnie doszedł do listy "wanted" :))

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:


No właśnie do tej pory tak myślałem ale jednak pierwszy chyba raz, nie zgodzę się z Tobią :złośliwiec:
41mm leżący w gablotach (zwłaszcza koło 36mm) wygląda na olbrzyma ale na ręku totalnie znika. Ta koperta jest genialnie wyprofilowana!

Na moim małym nadgarstku jeszcze jest z zapasem...

Obrazek


To, że jest zapas szerokości nadgarstka względem L2L nie znaczy, że 36 nie będzie wyglądać lepiej. IMO ten model lepiej wygląda i ma lepsze proporcje w 36 mm. :)
Wiadomo, jak ktoś ma po 19 cm w łapie, to dj36 może być już trochę maławy, ale na ~17 cm, to rozmiar w sam raz.

:
pisar napisał/a:
pdrog napisał/a:
pisar napisał/a:
Wiem, że pospolicie ale o dziwo to jedyny Rolex, którego nigdy nie mierzyłem na swojej ręce :shock:

To jak leży to jest niesamowite. Stworzony do nadgarstka jakby był jego częścią.
Razem z Explorer 39mm oraz Daytona to najlepszy i najwygodniejszy Rolex z całej stajni!

Wersja z niebieską tarczą miecie!

Obrazek


:wkurzony: :wkurzony: :głową w mur: :głową w mur: :głową w mur: to jest mój wymarzony...41, jubilee, najlepiej szary niebieski tez może być....jak go dorwę to juz koniec z zegarkami....normalnie choruję na niego.... cool


A szukasz czy tylko marzysz?

U mnie doszedł do listy "wanted" :))



Nie szukam. Jestem zdecydowany na zakup...ale nie teraz. Właśnie za tydzień starszy zaczyna medycynę we Wrocławiu, więc przez jakiś czas będę miał zadyszkę...muszę sobie poustawiać i policzyć mieszkanie...ale rolex wyszedł ze strefy marzeń jakiś czas temu i wpadł do szuflady "do realizacji" cool

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
machlo napisał/a:
To, że jest zapas szerokości nadgarstka względem L2L nie znaczy, że 36 nie będzie wyglądać lepiej. IMO ten model lepiej wygląda i ma lepsze proporcje w 36 mm.
Wiadomo, jak ktoś ma po 19 cm w łapie, to dj36 może być już trochę maławy, ale na ~17 cm, to rozmiar w sam raz.


Nie zgodzę się. Po przymiarce 36mm (Twojego) skutecznie olałem DJa właśnie przez jego małość. 41 wydawało mi się zawsze patelnią na wystawach ale nigdy nie mierzyłem. Po wczorajszej przymiarce mi się wyjaśniło.
Mam nadgarstek 17cm około i leży idealnie i nawet z zapasem.
Co do proporcji to masz rację - jako całość może lepiej jest to wymyślone w 36mm ale ja nie lubię damek ;)

pdrog napisał/a:
Nie szukam. Jestem zdecydowany na zakup...ale nie teraz. Właśnie za tydzień starszy zaczyna medycynę we Wrocławiu, więc przez jakiś czas będę miał zadyszkę...muszę sobie poustawiać i policzyć mieszkanie...ale rolex wyszedł ze strefy marzeń jakiś czas temu i wpadł do szuflady "do realizacji"


Kibicuję zatem za szybką realizację.
Ja każdą taką historię znajomych jak słyszę to tym chętniej decyduję się na kolejny zakup czy marzenie (brak dzieci) :))

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
arek314, pifko po pierwsze i po drugie. A po trzecie to odpustowy wygląd :złośliwiec:

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
pisar, przymierz OP, moim zdaniem leży jeszcze lepiej ;) No i jednak nie rzuca się aż tak w oczy

Ostatnio zmieniony przez Michał 2022-09-23, 15:26, w całości zmieniany 1 raz
"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
pisar napisał/a:

Nie zgodzę się. Po przymiarce 36mm (Twojego) skutecznie olałem DJa właśnie przez jego małość. 41 wydawało mi się zawsze patelnią na wystawach ale nigdy nie mierzyłem. Po wczorajszej przymiarce mi się wyjaśniło.
Mam nadgarstek 17cm około i leży idealnie i nawet z zapasem.
Co do proporcji to masz rację - jako całość może lepiej jest to wymyślone w 36mm ale ja nie lubię damek ;)


Od razu damka, ale nie ma co o gustach dyskutować. pifko
...choć te DJ39 i OP39, to takie płaskie patelnie dla mnie. ;)

:
pisar, piszesz trochę jak miłośnicy nadgryzionych jabłek o swoich nowych nabytkach :))


PS
Tylko bez urazy proszę, to tylko żart, wężykiem... ;)

:
machlo napisał/a:
Od razu damka, ale nie ma co o gustach dyskutować.
...choć te DJ39 i OP39, to takie płaskie patelnie dla mnie.
,

pifko 36mm tez mi się dłuższą chwilę podobał więc całkowicie rozumiem

Woytec napisał/a:
pisar, piszesz trochę jak miłośnicy nadgryzionych jabłek o swoich nowych nabytkach

PS
Tylko bez urazy proszę, to tylko żart, wężykiem...


Pełen luz. Każdy kupuje co lubi, ważne aby choroba zegarkowa nie została wyleczona ;)

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:


pdrog napisał/a:
Nie szukam. Jestem zdecydowany na zakup...ale nie teraz. Właśnie za tydzień starszy zaczyna medycynę we Wrocławiu, więc przez jakiś czas będę miał zadyszkę...muszę sobie poustawiać i policzyć mieszkanie...ale rolex wyszedł ze strefy marzeń jakiś czas temu i wpadł do szuflady "do realizacji"


Kibicuję zatem za szybką realizację.
Ja każdą taką historię znajomych jak słyszę to tym chętniej decyduję się na kolejny zakup czy marzenie (brak dzieci) :))


Dzięki 👍....moje marzenia to jest pikuś w konfrontacji z dumą jaką czuję patrząc na moje dzieci...przejsciowe perturbacje finansowe to tylko epizod... 😉

lepsze jutro było wczoraj
***** ***
:
Na dopasowanej gumie kozak cool


:
Mierzyłem tego Słocza ;)
Mocno 'plastikowy' w dotyku, ale ogółem sympatyczny zegar.

Ostatnio zmieniony przez Machu 2022-10-02, 18:00, w całości zmieniany 1 raz
:
Wiem, że plastikowy, moja żona ma bioceramica, nie ma tragedii.

:
Waterbury rainbow ;)




Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.