Co Ci ostatnio wpadło w oko...
Odpowiedz do tematu

:
Woytec, też fajny.
Super, że do żółtego masz bransoletę szkoda tylko, że jest bez daty. no ale jest miodzio i jeden i drugi co masz.

[ Dodano: 2021-01-07, 10:08 ]
No i chyba obydwie bransolety z mikroregulacją i dodatkowo szybkie teleskopy ??

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
A gdzie te żółte dają w tej dobrej cenie?

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Michał,

https://www.christopherwa...1-S00Y0-RK.html

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, dzięki, już znalazłem ;)

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
No i mam zgryz czy brac tego żółtka hmmm . Dobra to cena? Nie śledziłem jakoś Warda...

:
No taniej niż zwykle, ale że jest bez bransy i bez daty - odpuściłem. Sporo ludzi się na ChW rzuciło wczoraj, więc pewnie za jakiś czas część na bazarkach i olx wyląduje. Pewnie jednak w cenach wyższych niż obecne promo ;)

:
Jak widac data ma swoich zwolenników :D

:
No dla mnie brak daty to spory minus...

:
Dla mnie też.

Chorwat jakoś szczególnie potem te Wardy nie walają się po bazarkach. Satanica na pewno będzie jak tylko przyjdzie :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Wypraszam sobie :foch: :foch:











:D pifko

:
Fajny ale będzie Przemek za mały dla Ciebie. U mnie zelos swordfish 40mm wchodzi na nadgarstek rzadko chociaż mi się podoba to za mały i za cienki. Ten fajny ale będzie Ci brakowało tych 3 mm i l2l tylko 47 mm

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Pewnie tak, ale chciałem zobaczyć na żywo co te Krzyśki warte.

:
Też bym akurat chętnie zobaczył ale czekam na Twoją opinię :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Ja poczekam aż do Wojtka dojdzie i kupię za pół ceny :złośliwiec: :D

"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
:
Żółtek świetny! Nawet bez daty i bransy. Stanę w kolejce do egzemplarza satanic666, :))

Non serviam.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.