Stare divery
Odpowiedz do tematu

:
Tomirek,ta Twoja sicura ma zakrecana koronke?Widze,ze jest z tego samego okresu co moj Aqua Pilot.Ponadto,nie zdziwilbym sie,jesli w Twoim siedzi podobny mechanizm jak w moim.Pamietasz jak kiedys identyfikowalem Ci sicure world time?Tam byl bettlach ;P
Nie jestem jednak pewien,czy byly 23 kamieniowe automaty EB.

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
pamiętam :) . A koronka niestety bez gwinta. W środku tego nurasa siedzi EB 8021-68

http://www.uhrenbastler.d...021-68.php?l=en

:
Czyli to samo co w Twoim world time ;D
Nie wiem czemu wmowilem sobie,ze to automat : P

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
chiałbym,żeby to automat był. Ale poskąpili... :evil:

:
Doklejam swojego Zenitha Defy, link z GMT : http://www.gmtforum.pl/fo...g32960#msg32960 :roll:

Ostatnio zmieniony przez Entwistle 2010-10-13, 12:24, w całości zmieniany 1 raz
:
Fajny

:
Kozacki ten Zenith!

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Pamiętamy tego zacnego nurasa.

:
Albo nie było, albo nieuważnie przeglądałem.

ZODIAC SEA WOLF



Więcej na: http://www.vintagezodiacs.com/gallery/SeaWolf.php

Na jakimś forum zegarkowym (WUS albo GMT, już nie pamiętam) ktoś sugeruje, że na nim wzorowana była ta Amfibia - AMFO GRALL.
Faktycznie podobieństw można się doszukać.

Ostatnio zmieniony przez Yakovlev 2011-02-24, 13:16, w całości zmieniany 1 raz
The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Tarcza podobna była jedną z kilku stosowanych w tych Amfibiach.



A reszta elementów to też nie jest wynajdowanie koła ;-)

:
Przecież nie twierdzę, że to coś złego. Zamiarem było/jest przekazanie informacji.
Na pewno można się doszukać wielu podobnych zegarków z różnych krajów.
A kto od kogo ściągnął design, czy tez tylko się wzorował średnio mnie interesuje.

Moją "Amfę" i tak kocham mimo, że spieszy paskudnie. Dzięki temu nie spóźniam się :wink:

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Cytat:
Przecież nie twierdzę, że to coś złego. Zamiarem było/jest przekazanie informacji.


Zabawa polega na tym, że w zasadzie to są wszystko takie bajdurzenia w stylu : kto wynalazł ogień :?: Ja wiem tyle - że nie ja ;-) Potem się internetowi tytani mogą popisywać kto ma większe internetowe muskuły, i która prawda jest mojsza ;-) - a tak naprawdę, to żaden z nich nie pracował w zespole projektowym Wostoka, i nie ma zielonego pojęcia czy na dane rozwiązanie wpadli sami, czy podpatrzyli. Ale wszyscy swoich pozycji są gotowi bronić - jak socjalizmu ;-)

:
...jak patrzę na indeksy pierwszych trzech Zodiac'ów, to już wiem skąd Spinnerowa Eterna wzięła swoje...

:
Trzeba tylko sprawdzić jeszcze, skąd spinnerowa Wążterna skopiowała wskazówki - i będziemy w domu :twisted:

:
takie indeksy były bardzo popularne w pseudo diverach słis kłality czasem bez kamieniowych werkach .
stare Zodiaki świetne

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.