Stare divery
Odpowiedz do tematu

sagvartok
[Usunięty]
:
Korba napisał/a:
Hmmm... Ale ja go nie mam. Wyszperałem fotke w necie, spodobała mi się, to wrzuciłem. Ma go ktoś inny gdzieś w świecie niestety...
Żadnego z tych sprzętów które wrzuciłem nie mam.


Nic dziwnego, że się podoba. Obok chinskich vintydżów stare diverki to moje drugie hopla ;) Tu jeszcze lepsze foty tego Aquaplunge [ nie mój, ale taki sam]: http://forumamontres.foru...-190-t64061.htm

:
Ten rolek to prawie czystej krwi pierwszy bond z sławetnej sceny na za cienkim nato .
Moje marzenie :oops:

:
hotwax napisał/a:
na za cienkim nato

Nie na za cienkim, tylko na za wąskim :razz: Nato z reguły sa juz tak cienkie, że cieniej sie nie da :)

:
no na za wąskim , o tym myślałem a napisałem jak napisałem :smile:

Blaz
[Usunięty]
:
No właśnie mnie zawsze zastanawiało co wy widzicie w tej niby-kultowej scenie Bonda z Rolkiem? Ten nałożony nato zbyt wąski w uszach wyglądał obleśnie. :evil:

:
to w ogóle nie było nato może fakturą plecionki przypominało nato .
Spece mówią że to normalny pasek parciany z klamerką przeciągany przez teleskopy.
Scena gdzie JB ma ten zegarek i ten pasek jest już kultowa :)

Blaz
[Usunięty]
:
A mnie za każdym razem odrzuca jak widzę ten za wąski pasek. A podobno James Bond był mistrzem elegancji. :twisted: :mrgreen:

:
Ten mistrz elegancji przełamał stereotyp że divera nie można nosić do garniaka , za co jestem wdzięczny ;)

Blaz
[Usunięty]
:
Ale o pasku to jednak nie pomyślał. Oj, James, James Błąd. :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

:
Blaz, ignorancie- cygara popalasz przy katalogu glasfjutte, a tak elementarnych zasad sawoir vivru nie znasz. Tobie to łazanki, a nie cygaro, ot co :cool: :P

(a Rolek na tym za wąskim pasku to kvlt i tyle :) )

Blaz
[Usunięty]
:
Kult niepodobający mi się i tak mam, choć nie wiem czy po cygarach, czy po łazankach. :mrgreen:

:
to po cygarach też ma się .... karę ?? :lol:

:
z typowych oldskulowych nurasów 200 i więcej M to mam chyba tylko jednego. Bo IMO 100M to nuras jak z koziej dupy trąbka ;) :mrgreen:


Ostatnio zmieniony przez Tomir 2010-09-02, 15:58, w całości zmieniany 4 razy
:
Tomirek, fajny ten Nuras

:
ostatnio był /jest do wyrwania na ebay taki nuras Sicury

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.