Kradzież kolekcji - Warszawa Stegny
Odpowiedz do tematu

:
Łapy ucinać za takie coś :wkurzony:

:
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, muchacho_ :(
Jeśli coś to pomoże to na zegarki będę zwracał uwagę.

:
muchacho_, wrzuć na FB poza grupami. Będziemy podawać dalej

Pozdrawiam, Wojtek

... Taka jest moja koncepcja, Tak ja to widzę
Oni - wadliwi myśliwi, Ja jestem prawdziwy myśliwy ......
:
Kurna - mega współczuję... Co za ku....estwo :wkurzony: :wkurzony: :wkurzony: :wkurzony:

:
Wyszukiwarki ustawione. Będę zwracał uwagę codziennie.

Bardzo mi przykro Michale.

:
Słabo :(
Powodzenia!

Skate or die!
:
Bardzo słabo. Też będę zwracał uwagę, może w jakimś podwarszawskim lombardzie wypłyną.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
Muczaczos współczuję bardzo :(

:
współczuję.

ręce poobcinać tym złamasom, co się na cudze porywają :wkurzony: :wkurzony: :wkurzony:

dam znać jak coś wpadnie w oko, jeśli będą sprzedawane via net to są do znalezienia. numery seryjne podaj.

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Najgorsze jest to, że będzie dwie tragedie.

Jedna okradzionego właściciela, a druga oszukanego nowego nabywcy.

Swoją drogą, gdyby ludzie nie kupowali kradzionych fantów, to nikt by nie kradł.


Niedaleko jest facet, co ze 20 lat temu chwalił mi sie, że mu przywieźli 500 tujek. które "spadły z tira".

Niedługo potem, ktoś inny wykopał mu je z działki i pewnie sprzedał następnemu pazernemu dziadowi ...

"Od dawna już nie nosiłem zegarka. Przeszkadzał mi. Czułem się źle. Miałem wrażenie, że coś pęta mi przegub."

E.Stachura " Cała jaskrawość "
:
Michał - współczuję bardzo :( - i ja obserwował będę "okazje" :idea:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Bardzo niefajnie :( Mam nadzieję, że złodzieje nie wykażą się zbytnią inteligencją...

"trzeba nim począśc zeby zaczoł chodzic"
:
Ponizej znak szczegolne, uaktualne tez pierwszy post.


Omega Planet Ocean 42mm 8500

S/N 87696569

Znaki szczegolne:

Brak metalowej bransolety - zegarek na czarnym paski nylonowym, ubytek na prawym gornym uchu, przytarcie na lewym dolnym uchu. Minimalnie krzywo osadzony insert bezela.


Seiko Tuna SBBN015

Nr seryjny: 411098

Znaki szczegolne: zegarek na czarny Isofrane.



Bulova Moonwatch

Znaki szczegolne: nylonowy oliwkowy pasek nato



G. Gerlach Karaś

Znaki szczegolne: Wskazowka stopera minimalne przekrzywiona w prawa strone. Mala skaza na lewym dolnym uchu.



Zegarek Glycine Incursore

Znaki szczegolne: minimalny ubytek na kopercie w okolicy g. 10.


Monster SKX781 i Sarb035 niczym sie nie wyrozniaja, oba na bransolecie. Monster ma sporo sladow uzytkowania, sarb praktycznie nowka. Nie mam nr seryjnych

:
Współczuję - myślę, że może być jak Eustachy pisze - zwłaszcza że jeden taki scenariusz już znam - złodzieje nie wpadli, wpadł sprzedający "właściciel". Złodziei nie udało się ustalić do tej pory, ale przynajmniej rower udało się odzyskać - niestety po czterech latach.

miś
[Usunięty]
:
Współczuję

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.