Bernhardt Binnacle Anchor
Odpowiedz do tematu

:
pojawił sie nowy model Benka :)

:
Tak, Kotwica, fajną ma sekundę - właśnie z kotwicą :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
Jak sama nazwa wskazuje. :mrgreen:

:
od razu spodobał mi się ten biały Anchor , super jest

:
Mi się jedno sekunda podoba.




No dobra, czarniawego bym zanabył za 100 prezydentów.


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Witam,
Szczerze mowiac - wole Oficera - juz niedlugo, juz niedlugo, juz niedlugo :razz: :razz: :razz:

Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
TEn z czarną tarczą mniód malyna, a jaki fajny dekiel mają


Blaz
[Usunięty]
:
Mnie pasuje w nim wszystko oprócz tej niepotrzebnej resztówki bransolety w uszach... :mad:

A temat wydzielę. :wink:

:
Eeee, nie jest tak źle, to taki dodatkowy smaczek, podobnie jest w małym garniturowcu Shanghaia i wygląda to całkiem fajnie, zobaczymy jak to w produkcyjnych egzemplarzach wyglądało.


Blaz
[Usunięty]
:
Gdzieś na wus było już zamieszczone realne jego zdjęcie. Jak znajdę to wkleję. Strasznie mi się spodobały te pomarańczowe indeksy w białym. :wink:

:
Tak troszkę Rolmopsem Miglancem , lub jego Roleksowym klonem "zalatuje" :wink:

:
Blaz napisał/a:
Gdzieś na wus było już zamieszczone realne jego zdjęcie. Jak znajdę to wkleję. Strasznie mi się spodobały te pomarańczowe indeksy w białym. :wink:

Witam,
Ja znalazlem takie (marne) i jakos w ogole mnie nie przekonuje, a dekiel (w porownaniu do projektu dekla forumowego - tez nic takiego wielkiego)...


Ostatnio zmieniony przez Fazi 2010-08-25, 09:27, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Krzysiek/Fazi64

____________________________________
...Ruski trollu - idi na ch.j...
:
Bo ta fotka jest źle zrobiona, myślę że na żywca wygląda lepiej, z tym że biały do mnie nie przemawia.

Blaz
[Usunięty]
:
Tak, o to zdjęcie chodzi. :wink:

Powiem tak: przekonuje mnie sam pomysł automata 200 metrów, ale nie wyglądającego jak diver. Jednak przyznaję, że w tym Bernhardcie nie ma tego czegoś, co by chwytało za serce...

:
Zdjęcie jest fatal i zniechęca. Chociaż przyznaję, że białego bym widział ze stalowymi indeksami i czarną podziałką. Wtedy za 100 prezydentów mógłbym nabyć.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.