Nowe "rosyjskie i radzieckie " nabytki
Odpowiedz do tematu

:
Wojciech, i tak przeszedł bez uwag "eksperta"? :)

Zazdroszczę, ale tylko trochę ;)

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Jacku, ekspert którego mamy na myśli milczy od bardzo długiego czasu. Wieść gminna niesie, że odpuścił sobie z zegarkami już. "Wielka" szkoda... :D :)) :D

:
Aaaa, to znaczy, że wypisał już wszystkie swoje legendy i wena odeszła. W większość farmazonów trudno było uwierzyć a żadne kontrargumenty nie docierały. Spokój na jakiś czas, aż nabierze wigoru i wymyśli kolejne sensacje.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
Wojciech, zazdro! pifko Cypelka przede wszystkim ;)

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Yakovlev napisał/a:
Aaaa, to znaczy, że wypisał już wszystkie swoje legendy i wena odeszła. W większość farmazonów trudno było uwierzyć a żadne kontrargumenty nie docierały. Spokój na jakiś czas, aż nabierze wigoru i wymyśli kolejne sensacje.


Do dzisiaj wspominam jak się wykłócał na temat prawidłowości wskazówek od Rodiny w Sputniku - dodajmy że z usuniętym złoceniem. Takie osoby nie są niestety neutralne, bo wielu laików taktuje ich tezy jak prawdy objawione...

:
Wojciech, Ładna sztuka pifko pifko

:
Nowy nabytek :D Kupiony mocno poniżej ceny rynkowej, a to za sprawną tragicznego zdjęcia w ogłoszeniu. Ryzyko czasem się opłaca - zegarek w stanie idealnym.


:
Wojciech napisał/a:
Nowy nabytek :D Kupiony mocno poniżej ceny rynkowej, a to za sprawną tragicznego zdjęcia w ogłoszeniu. Ryzyko czasem się opłaca - zegarek w stanie idealnym.

Obrazek


Mnóstwo fajny.
Zasmakowałem ostatnio w Slavach, więc sam wiesz gdzie słać jak się znudzi.

A póki co - wal się w błoto.

Pozdrawiam
Eryk

We wrażeniu jakie wywieramy na innych, cena zegarka plasuje się tuż poniżej materiału z jakiego zrobione są nasze skarpetki.
:
Ja tam żadnej Slavy nie mam i chyba się nie zanosi bym miał, ale pasek fajny :)

Gratuluję, niezły stan.

The future will start tomorrow, not today.

G. Gerlach - polskie zegarki
:
>>>

Wojciech napisał/a:
Nowy nabytek :D Kupiony mocno poniżej ceny rynkowej, a to za sprawną tragicznego zdjęcia w ogłoszeniu. Ryzyko czasem się opłaca - zegarek w stanie idealnym.
(...)


Zachwycająca swoim wyglądem Sława, o ile dobrze rozpoznaję, to - model 471855 z mechanizmem 2428... :shock:

Szczerze zazdroszczę i niezmiernie gratuluję wspaniałego zegarkowego nabytku... pifko

W swoim skromnym arsenale posiadam co prawda taki zegarek, jednak w stanie nieco odbiegającym od ideału... :/



Erolek napisał/a:

(...)
Zasmakowałem ostatnio w Slavach
(...)


Również mnie to spotkało i pomimo, że już jakiś czas temu, to nadal trwa i nie chce przejść... ;)

Przejawem tego stanu jest noszenie zegarków tej marki wyłącznie w dni świąteczne... :roll:

http://www.czwarty-wymiar...1255968#1255968

<<<

Ostatnio zmieniony przez bladerunner 2019-12-15, 16:45, w całości zmieniany 1 raz
I've seen things you people wouldn't believe...
:
Ostatnio wzbogaciłem moje zbiory o ładne Kirowskie. W drodze do perfekcji...
















Ostatnio zmieniony przez Wojciech 2019-12-22, 12:14, w całości zmieniany 1 raz
:
:shock: Pozazdrościć... pifko

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Wojciech, czy to już w takim stanie kupiłeś? Jak tak to szacun pifko

[ Dodano: 2019-12-22, 14:16 ]
Czy to na stronach rosyjsko-ukraińskich trzeba szukać?

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
Jakbym w takim stanie chciał kupić to bym musiał zapłacić majątek. Każdy po zakupie został rozebrany na czynniki pierwsze, umyty i wypolerowany a werk przeczyszczony. Po takich zabiegach zegarki trafiają na dłuuugie lata do mojej gabloty. :) Kupione w Polsce oraz u naszych południowych sąsiadów.

Ostatnio zmieniony przez Wojciech 2019-12-22, 17:09, w całości zmieniany 1 raz
:
Wojciech, :shock: :shock: :shock: wszystkie fajne ale trzy pierwsze kirowskie to świetny zestaw pifko pifko pifko

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.