Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Odpowiedz do tematu

:
Przyszło ze 3 tygodnie temu tylko nie było czasu na zdjęcie. Jeszcze tylko pasek do niego zrobić :)


Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Dorian06, pifko

U mnie też nowy pasek ;)

:
U mnie również. ;)

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Kajdan z rangera przyszedł po około miesiącu oczekiwania. Cena 2792 zł po płatności 20% punktami.

Pasuje idealnie do koperty bb58. Kolor stali na upartego odrobinę cieplejszy na bransolecie niż na kopercie. Szczotkowanie możliwe, że też nieco się różni. Mimo wszystko różnice są nie do zauważenia z odległości powyżej 1 m.







Na marginesie mam do oddania fabryczny pasek z zapięciem motylkowym, więc zapraszam jak ktoś potrzebuje. Założony dosłownie kilka razy.


Ostatnio zmieniony przez machlo 2022-09-28, 19:52, w całości zmieniany 1 raz
:
machlo, super pifko

Ostatnio zmieniony przez kornel91 2022-09-28, 20:39, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
machlo, Kajdan jednak robi robotę. +10 do lansu pifko

[ Dodano: 2022-09-28, 20:40 ]
A w sumie to właśnie tutaj powinienem się pochwalić:






Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Thomas666, przecież to idealne pudło na zegarki jest :)

:
Mattoni, No, dlatego w około zegarkowych wrzucam. To już trzecie takie będzie cool

BTW 149 zeta, herbatka gratis i mieszczą się wszystkie zegarki, poza Egeziano

Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Żółtek do Gwg-1000


Ostatnio zmieniony przez kornel91 2022-10-03, 20:53, w całości zmieniany 1 raz
Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Będzie rzeźbione cool



Lepiej być znanym pijakiem niż anonimowym alkoholikiem.
:
Thomas666, wygląda spoko. Ta koperta z prawej bardzo zgrabna.

A wristwatch plays a very important role for a true gentleman. As he lifts the watch in front of his face to apparently check the time - he can also surreptitiously use his other hand to make sure his fly zip is closed.
:
kornel91 napisał/a:
Żółtek do Gwg-1000

Obrazek

Od Tomka?
pifko

rinkazki napisał/a:
... ma ktoś kod na 10% lub więcej? ...

pdrog napisał/a:
... żyję z zasadą "miej wyjebane, a będzie Ci dane"....... ;)
:
tomaliusz napisał/a:
kornel91 napisał/a:
Żółtek do Gwg-1000

Obrazek

Od Tomka?
pifko


Tak. Miałem brać na świat zegarków bo cena ok ale wziąłem od Tomka bo pisał że jednak nie nałoży.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.