Nowe nabytki (okołozegarkowe)
Odpowiedz do tematu

:
Santino,
Ale te seikowe to trzeba mocno upychać. Ja założyłem te co dali w zestawie.

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Takie pudełko wczoraj przyszło.



Poprzedni friedrich się zużył.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Wakacyjne pifko




Ja mam takie na wyjazdy



Dwa zegarki do pudełka i jeden na łapę zawsze wystarczy na urlopowy wyjazd :)

:
Ja mam kilka takich zwijanych (watch roll) - najłatwiej to spakować i 3 zegarki spokojnie zabieram ;)

:
Machu napisał/a:
Ja mam kilka takich zwijanych (watch roll) - najłatwiej to spakować i 3 zegarki spokojnie zabieram ;)


Zgadza się ale ja mam w większości bransolety a pudełka używam żeby sobie dzień wcześniej przygotować zegarek do pracy ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Hmm.. czyli nakręcasz go w tym pudełku :?: Też patent ;)

:
Machu, nie dzień wcześniej wkładam do łazienki żeby rano założyć. W domu małe dzieci więc się nie krzątam po sypialni i garderobie :)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
A na to bym nie wpadł ;)

Jak widać, potrzeby mamy różne i dobrze, że tyle tych gadzetów pomaga je realizować cool

:
Machu napisał/a:
A na to bym nie wpadł ;)

Jak widać, potrzeby mamy różne i dobrze, że tyle tych gadzetów pomaga je realizować cool


O to właśnie chodzi ;)

Wstaje 5 rano więc wszystko mam gotowe wieczorem przed snem ;)

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
kornel91, ja podobnie
Wieczorem się golę, jem śniadanie i zakładam płaszcz więc rano już jestem gotowy :))

:
Goman napisał/a:
kornel91, ja podobnie
Wieczorem się golę, jem śniadanie i zakładam płaszcz więc rano już jestem gotowy :))


O widzisz :))

Ja już w pracy więc dobrze być przygotowanym :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Goman napisał/a:
kornel91, ja podobnie
Wieczorem się golę, jem śniadanie i zakładam płaszcz więc rano już jestem gotowy :))

https://www.youtube.com/watch?v=kLjU4JjWvJI
;)


kornel91, zamiast w łazience trzymałbym zegarek "na jutro" w samochodzie, jakoś tak mniejsza szansa na zapomnienie gdy się z rana spieszysz.

:
Woytec napisał/a:
Goman napisał/a:
kornel91, ja podobnie
Wieczorem się golę, jem śniadanie i zakładam płaszcz więc rano już jestem gotowy :))

https://www.youtube.com/watch?v=kLjU4JjWvJI
;)


kornel91, zamiast w łazience trzymałbym zegarek "na jutro" w samochodzie, jakoś tak mniejsza szansa na zapomnienie gdy się z rana spieszysz.


Nie ma szans, że zapomnę zdejmuję po nocy G bo mam ustawiony budzik i zakładam coś co mam przygotowane :))

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Akurat na wyjazd










:
Fajne, co to za guma.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.