Zegarkowe linki, artykuły i wydarzenia
Odpowiedz do tematu

:
Bardzo mi się one podobają, ale tak się zastanawiam czy gdybym akurat wybrał się na rekonesans swoim F16 z demobilu, to czy dałbym radę odczytać cokolwiek z tych magicznych kalkulatorów hmmm

Wiem, wiem, one nie służą do odczytywania tylko do efektu łał, bo do odczytów jest komórka :D

:
O! Uczciwy Obywatel :) Ponosiłbym z dwie godziny a później pewnie odłożył do pudełka, i założył plasticzaka, żeby ręka odpoczęła. ;)

Albo na takiego... :)



:
A tu taka ciekawostka
https://www.fratellowatch...hawGDPGL68PyQ5A

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Z_bych, super ten Zodiac.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Zodiac Cymesik!

:
satanic666, widziałem dzisiaj właśnie na kizi. Bardzo fajny model.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Odin napisał/a:
Bardzo mi się one podobają, ale tak się zastanawiam czy gdybym akurat wybrał się na rekonesans swoim F16 z demobilu, to czy dałbym radę odczytać cokolwiek z tych magicznych kalkulatorów hmmm

Wiem, wiem, one nie służą do odczytywania tylko do efektu łał, bo do odczytów jest komórka :D


Dla mnie te lotnicze Citizeny zawsze były wręcz zaprzeczeniem czytelności :P

:
Ten Zodiac ma dwie wady:
1. brak daty (i to bym nawet strawił)
2. za cholerę nie mógłbym się zdecydować na wybór koloru :D

:
Z_bych, jaki to rozmiar, gdzie takie dają, za ile i dlaczego tak drogo?
Fotki dałes ale nawet nazwy modelu nie widać :/

:
Widzę, że Wojtek powoli zatacza roczny cykl i za 2 tygodnie będzie o niekupowaniu zegarków w kolejnym roku :D

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
Szymonie, w tym roku kupilem tylko 2 (słownie dwa) zegarki.
W tym jeden dość szybko sprzedałem więc postanowienie na ten rok zostało wypełnione :)

Ostatnio zmieniony przez Woytec 2021-12-18, 16:56, w całości zmieniany 2 razy
:
Woytec napisał/a:
Szymonie, w tym roku kupilem tylko 2 (słownie dwa) zegarki.
W tym jeden dość szybko sprzedałem więc postanowienie na ten rok zostało wypełnione :)


No nie zostało, bo zarzekałeś się na wszelkie świętości że nie kupujesz już zegarków. To, że sobie sam jakieś dziury w zasadach porobiłeś, żeby mieć "wypełnione postanowienie" to już Twoja sprawa. Tylko się chociaż nie oszukuj :P

"It Is Possible To Commit No Errors And Still Lose."
:
2 zegarki w roku to oszukiwanie? :shock:
Tyle to można przypadkiem kupić, choćby razem z czipsami :D

:
Woytec pifko
Słusznie prawisz :D

:
Fajoski

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.