Portugalczyk - wersja ze srebrnymi subtarczami
Odpowiedz do tematu

:
Mechanizm ma po prostu większą rezerwę niz wyskalowana - moje dochodzą do 48h. Jak przestawisz wskazówkę - to będziesz miał odwrotną sytuację :lol: ...
Mechanizm ja bym prezserwisował, tym bardziej ż emoje wszytkie chodzą perfecyjnie (najdokładniejszy w zasadzie wogóle nie ma odchyłek, najmniej dokładny ok. 1 min tygodniowo)

:
U Mambushije kupilem

:
No to chyba obniżył loty co nie co, jak dotąd zegarki od niego były raczej poprawnie wyregulowane.

:
Tarcze wczoraj od niego kupilem, to chyba nie ma sie co martwic :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
maciejka
[Usunięty]
:
W moim parnisie jak go sprawdzalem to odchylka byla max 4 sekundowa na dobe

:
Ja takiego koledze z pracy zanabyłem z Manbushije, bo on konta na paypalu nie ma, i wyobraźcie sobie, co przyszło... :evil:
Z innej półki wzięli:


żeby nie było, zamawiałem Parnisa :evil: Zresztą tam nie ma oferty na IWC...
Taka mała pomyłka, nic wielkiego :roll:

Oczywiście z reklamacją nie było żadnego problemu, oczywiście dostałem gifta (podróbę pióra MontBlanc - tak czy owak mam jakąś podróbę :???: )

Ale ogólnie ten Parniak jest prześliczny i stawiam go na drugim miejscu po forumowcu, którego mam. Niemniej nie jest to 1 miejsce.
Niestety jest trochę mniej czytelny - te srebrne indeksy na czarnym jak jest ciemnawo (a teraz często jest ciemnawo..) zdecydowanie gorzej się czytają.
No a poza tym te niebieskie indeksy i wskazówki sa po prostu zajeb..., ta srebrna matowa tarcza do tego z tymi tarczkami - no miodzio.
nr 1 - biały
nr 2 - ten właśnie czarny.

:
Pewnie się ździwił czemu się nie cieszysz :lol:

:
Ale wpadka , nie ma co ;)

:
Swoją drogą, to albo zdjęcie jest poruszone, albo napisy są gorszej jakości niż w oryginalnym Parnisie :mrgreen:

:
Zdjęcie poruszone - robiłem na szybko z telefonu do reklamacji dla Manbushije, a teraz to już lepszego nie zrobię, bo zegarka nie mam :wink:

:
To już nawet iwuce Parnisa podrabia. :razz:

:
Słaba akcja : /

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
Darecki
[Usunięty]
:
Tarcza w tym Parniaku jest czarna czy granatowa :?: Czy może są obie wersje :?:

:
Moim zdaniem - to jest szarasek.

:
Moja panda ma wyraźnie niebieskawy odcień, szarak z tego co wiem nie ma jasnych subtarczek, ale może jest więcej opcji? :razz:

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.