Strusie łapki
Odpowiedz do tematu

:
Pietro napisał/a:




...faktura skóry jest mega świetna, kolorek...hmmm, za bardzo w pomarańcz wpada jak dla mnie

Ostatnio zmieniony przez Maxio 2010-07-15, 20:02, w całości zmieniany 1 raz
:
Pietrek, no syfiasty jest, to widać na pierwszy rzut oka ;)
No przygarnę go, już trudno, co Ci będzie psuł humor.

Bardziej konstruktywnie - przy takim intensywnym wzorze podpalenia powinny być dużo intensywniejsze jak dla mnie. Tak giną w tłumie, a to jest dla mnie znak rozpoznawczy Twoich stusi. Sam kolorek też bym widział ciemniejszy, ale to może być przekłamanie monitora.

Pokaż go całego, nad dziurkami zaczyna się różna faktura po lewej i po prawej i to rzuca mi się na oczy - może jak całego będzie widać, to ładnie się to komponuje.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Człowiek nie ma czasu na internet a tu takie dobrocie...
Piotrek zacznę od tego:
MASAKRA. Pojechałeś całkowicie po bandzie, popadłem w kompleksy i już mi się nie chce nawet myśleć o pasku a miałem szyć coś bo kilka dni wolnego.
Kolor ostatniego fajny tylko nie jest cieńszy niż pozostałe? Poza tym widać że mu tyle czasu co pozostałym nie poświęciłeś :razz:
Bo szlufki nie ma... :)
Podsumowując. Świetne są...

FORZA Robert!
RK WRT
:
to jeszcze fotka całego

Piotrek
:
To ja chętnie przygarnę ten nie do końca udany jako beta tester :razz:

Jako że sam robie czasem paski to mam wyostrzone zmysły, ale naprawdę niema się do czego przyczepić jeżeli chodzi o wykonanie, chyba że robisz jakiś super ukrywające wszystkie niedociągnięcia zdjęcia. :twisted:

Pomysł z wykorzystaniem tej skórki jest świetny też kiedyś o tym myślałem ale niemiałem tyle samozaparcia żeby jej poszukać. Moim idolem w tej skórze jest Kain Heritage, który jest moim numero uno w ogóle. Twoje paski są naprawdę na światowym poziomie i to ścisłej czołówce. Jest jeszcze dużo niecodziennych skórek które można wykorzystać do zrobienia pasków tak więc życzę owocnej pracy bo naprawdę miło patrzeć…

Ostatnio zmieniony przez Denikleus 2010-07-15, 20:20, w całości zmieniany 1 raz
perfekcja to tylko cel...
/Marcin
:
On chyba w ogóle jest mniejszy w wielu wymiarach, 24mm to chyba nie jest?
I faktycznie, dopiero po uwadze Nicka, dotarło do mnie, że on jakiś taki chudy ;)

Hhhhhmmmmmmmmm, na całości jeszcze bardziej rzuca się zmiana faktury. Na łapie nie będzie problemu, ale w prezentacji mnie to jakoś uderza.

A może mu przywalić piątą dziurkę od strony uszu. To powinno złagodzić przejście faktury.

No i na tej focie kolorek głębszy, nie taka żarówka :-)
Przypalenie dalej za delikatne, ale teraz to już niewiele trzeba.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
grubość to 3,5mm a szerokość 24mm
natomiast faktura i jej przejście wynika ze świadomego wyboru kawałka skóry

Piotrek
:
Piotrek, mam pełną świadomość, że było to Twoje świadome działanie, na które poświęciłeś sporo czasu i wysiłku. I bardzo to sobie cenię.

Pach jest fajny, widowiskowy i na swój sposób wyjątkowy. Coś Ci w nim nie pasuje, więc się doszukuję (moim niewykwalifikowanym okiem) cóż to może być.

Chyba, że Ty mówisz o tych parchach w dziurkach ;)
No dobra, w jednej widać na fotach.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
bow napisał/a:
Piotrek, mam pełną świadomość, że było to Twoje świadome działanie, na które poświęciłeś sporo czasu i wysiłku. I bardzo to sobie cenię.

Pach jest fajny, widowiskowy i na swój sposób wyjątkowy. Coś Ci w nim nie pasuje, więc się doszukuję (moim niewykwalifikowanym okiem) cóż to może być.

Chyba, że Ty mówisz o tych parchach w dziurkach ;)
No dobra, w jednej widać na fotach.


i właśnie o to "doszukiwanie się" mi chodzi!
gdybym był całkowicie pewny jedynie słusznej własnej koncepcji, to bym o zdanie nie pytał :)

mi jednak chodzi o to, żeby wybrać najlepszą drogę lub kilka równoległych dróg i nimi podążać, a bez Waszych opinii to się nie uda...
dlatego z uwagą słucham....

a paprochy, no cóż, jak się pracuje po kilkanascie godzin, to oczy nie dostrzegają wszystkiego co widzi aparat, obiecuję się poprawić :)

Piotrek
:
Aaaaaaaaaaaaaaaaa, o paprochy Ci chodziło!!!!!!!!
Ty pedancie ostatni :lol:

Moje zdanie znasz - przywalić piątą dziurkę i przyciemnić przypalenia.

Dorobić szluweczkę, a potem wysłać na mój adres ;)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Rewelka jak dla mnie...ten drugi "łuszczaty" to normalnie nie wiem dlaczego ale pierwsze skojarzenie miałem takie "Pietrek chyba był na chwile z wizytą w piekle i ogon diabła uciął" : )
Niesamowite wrażenie robią...teraz za obiektywnie nic nie napiszę bo jestem przed kolejnym oglądaniem...póki co nawet nie sprecyzuję który najbardziej mi się podoba.


Dobrze wiesz co sądzę o Twoich paskach więc w sumie wiesz już wszystko co z mojej strony...

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Wal się Pietrek. Tyle ci powiem ... :wink:

:
to jeszcze kilka fotek, a co mi tam ;)












Piotrek
:
Te też z łap ptaszydła?

No, no, no, to jest dopiero odjechana faktura...

Ten drugi jest brązowo-czerwono-czarny?

Nie powiem, mam dla niego zegar, chociaż już dostał bardzo pasującego mu pacha.

Ostatnio zmieniony przez bow 2010-07-15, 22:09, w całości zmieniany 1 raz
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
to te same paski w innych ujęciach, kolorystyka raczej jest brązowa, chociaż ja to daltonista jestem ;)

Piotrek
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.