POKAŻ CO MASZ NA NADGARSTKU LUB W KIESZENI...
Odpowiedz do tematu

:
Nie wypominam, raczej podziwiam i trochę zazdroszczę konsekwencji z jaką wybierasz tylko idealne stany swoich staruszków.
A ta Arsa wyraźnie w Twoim stylu ;) :))

... w środku też fajna ....



Marketing ...


:
Woj_Woj napisał/a:
mw75,
Odrobina dziadkowego szaleństwa ... aż tak nie musisz, masz jeszcze czas ;) :))

Obrazek


...........miód, a stan pifko

......nadal Conquest, więc nie będę zanudzał zdjęciem :))

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:
Woj_Woj napisał/a:

A ta Arsa wyraźnie w Twoim stylu ;) :))


Nie zaprzeczam. Choć jakbym miał dołożyć Arsę do kolekcji to bym wybrał jakiegoś wojaka. Tyle, że te znowu wermachtowi usługiwały w rzeczywistości...

Zegarki * Rower * Radio
:
Mzeg napisał/a:
Tyle, że te znowu wermachtowi usługiwały w rzeczywistości...


A.Reymond dostarczał też brytolom ... naręczne ATP sygnował jako "Unitas" ... a kieszonki GSTP "na unitasie", to jedne z tych niesygnowanych i właściwie do dziś nie ma pewności czy dostarczał je Reymond.
Takie wojenne kombinacje. :)

Maras68
[Usunięty]
:
od rana


:
.........nadal :)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
:


Żaden wintydż, ale bardzo nobliwie wygląda :)

Gbq.

Ostatnio zmieniony przez Jacek. 2016-03-21, 16:42, w całości zmieniany 1 raz
"We offer best solutions in search of a problem"
:
nobliwie

Z punktu widzenia Drogi Mlecznej, wszyscy jesteśmy ze wsi.
:
U mnie nowa bidulka, nic szczególnego

Ale z drugiej strony, zegarek ma efekt WOW :))

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
No proszę, przełomówka, miesiąc po wyborach z 4 czerwca 1989 r. ;) .

Antisocial and faceless...
:


Rozkoszna kłalita. Z pasją obserwuję, jak ktoś chce identyko (no, w ciut lepszym stanie) opylić za tysiaka na alle :facepalm:

'Cause I got this crazy way... crazy way I'm swimming in still waters
:
mw75,
ten Pojot w mojej kolekcji zamyka jej ramy czasowe i pokazuje schyłek tamtej epoki. Zestawienie zamówień z końca LWP z tymi z "lat świetności" (vide inny nowy nabytek) unaocznia degrengoladę systemu...




Wiem, że zestawienie zrobione pod tezę i trochu polityczne.. Ale może starszym szeregowym za to nie zostanę... A zresztą, jak mam być byłym starszym nigdy nie nosiwszy belki ;)

Były starszy szeregowy Wintergreen był to złośliwy gnojek, który znajdował zadowolenie w swojej bezsensownej pracy.
:
Polijot w złocie i longines kostka, miód

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
diver
[Usunięty]
:
Arsa cudo, Longines fajny z wierchu - co siedzi w ... , Poljot oki- ale sierżanta mało lubili chyba ;) pifko dla wsiech

:
..........wczoraj, dzisiaj.......................lubimy się :)

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.