WR Marynek
Odpowiedz do tematu

:
Szkło jest wciskane. Dekiel jest zakręcany i z uszczelką.

Foch und Ch.
:
Na basen i w bułgarskie morze to lepiej z g-szokiem, MM to wypust dizajnerski- miałem różne cuda i co do użytkowania w morzu to ja to jak najbardziej szanuję...choć nie polecam. zardz

Reservoir dogs ...
Blaz
[Usunięty]
:
Nie wiem czy zauważyłeś, że tu jest mowa o tym jak z MM zrobić coś, co przeciekać nie będzie. :wink:

:
Zauwazyłem, zauważyłem... widzę na serio chcecie stworzyć/zwiększyć zanurzalność MM, tylko i tak podejrzewam że każsdy z Was ma divera w którym pływa lub nurkuje, więc może tio sztuka dla sztuki? (ci co się boją wody to mają problem z głowy). zardz

Reservoir dogs ...
:
zardz napisał/a:
Zauwazyłem, zauważyłem... widzę na serio chcecie stworzyć/zwiększyć zanurzalność MM, tylko i tak podejrzewam że każsdy z Was ma divera w którym pływa lub nurkuje, więc może tio sztuka dla sztuki? (ci co się boją wody to mają problem z głowy). zardz


wszystkie komplikacje to sztuka dla sztuki - do wskazywania czasu wystarczy godzinowa, minutowa i sekunda - to co wymyślono 100 lat temu - reszta......moze być nazywana sztuką dla sztuki lub ....."kamieniem milowym zegarmistrzostwa" - kwestia interpretacji.
Gdybyśmy chcieli poddać się chwili - sprawdzalibyśmy czas w komórkach :)

...poprawianie rzeczywistości leży w ludzkiej naturze - dzięki temu MM kiedyś będzie miała WR200..... a Ty oglądasz zdjęcia z wakacji na TV LCD z czytnikiem SD
:cool:

:
No właśnie, wielkie firmy poszły w komplikacje a przydałaby się zachowana surowa prostota z przeszłości(no i jeszcze cena..), zardz

Reservoir dogs ...
:
zapytam z innej beczki. Czy we wszystkich MM szkła są taj jakby sferyczne, lekko wypukłe i powiększające , czy tak jest tylko w mojej ?

:
zardz napisał/a:
.... a przydałaby się zachowana surowa prostota z przeszłości(no i jeszcze cena..), zardz


Z prostota się zgodzę - im więcej "komplikacji" tym większe prawdopodobieństwo że się coś zepsuje (ogólna uwaga).
Jednak co do ceny z przesłości to się nie zgodzę -wraz z przemysłową produkcją i ogólną dostępnością spadła tez elitarność "zegarka" to fakt - jednak nie uważam, ze zasługuje na zegarek tylko Proboszcz, Lekarz czy Rejent.......a motłoch niech sprawdza na Ratuszu.

...nie nie......te czasy nie powrócą już :)

:
GrzecH, co do ceny to oczywiście miałem na myśli nie tą z przeszlośc(głębokiej przeszłości), ale pożądaną przez klientów cenę współczesną- tzn. jesli nawet nie niską to w szerokim tego słowa zakresie akceptowalną ogólnie. Co do cen wypustów współczesnych manufakturowych firm to temat rzeka tak wielokrotnie wałkowany na wszelkich forach, że nie ma o czym pisać bo każdy wie o co chodzi. Natomiast co do cen z początków produkcji po odrodzeniu firmy na P to w latach 90-tych modele podstawowe ( a takie przecież głównie były) kosztowały ok. 1,5 k$, czyli po kursie dnia ok. 4,5 kpln- no za snobizm czy jak tam zwał ... pasję to tyle więcej osób byłoby w stanie zapłacić. Oczywiście to tylko moje subiektywne zdanie. zardz

Reservoir dogs ...
Blaz
[Usunięty]
:
Nie tylko Twoje. :wink:

:
Też się zgadzam z przedmówcą ... nie zmienia to faktu że w przypadku Marynki byłby to nawet przy posiadaniu zegarka P mój drugi zegarek bo Marynkę można zabrać wszędzie a jak jej się wypadek przytrafi to mniejszy ból niż w przypadku P.

:
tylko jak się człowiek boi nosić to po co przepłacać :)

:
No to może skoro Maryśki przeciekają to trzeba jakiegoś lepszego homarka zanabyć?

Np. Magrette diver - zapewniają WR 500 metrów :mrgreen: :

http://www.magrette.com/t...cific-diver.php

Oczywiście wtedy już trzeba się liczyć z 1,5 k zetafonów, cóś jakby więcej niż za MM...

No, ale diver pełną gębą.

Swoja drogą bardzo ładna ta Magretka :shock:

Blaz
[Usunięty]
:
Melepeta Bow już ją ma. :twisted: :mrgreen:
http://www.chinawatches.p...?t=2620&start=0

:
Tak jest, teraz jest na materacu :)
Gdyby jakiś uprzejmy wrzucił fotę z Zgierza - jak robił - to podziękował z góry.

Edytka.
Sam se musiałem znaleźć. Szymkowa fota.


Ostatnio zmieniony przez bow 2010-10-26, 12:33, w całości zmieniany 1 raz
Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.