Paskujemy niebieskiego Citizena
Odpowiedz do tematu

: Paskujemy niebieskiego Citizena
Pany, poniżej delikwent do zapaskowania i przykładowy pasek, na jakim bym go widział (pattini)
Jakieś sugestie? Wymyśliłem sobie kolor paska brąz (jasny/ciemny?) lub szary (piaskowy) i obszycie w kolorze granatowym. Co forumowi esteci na to?



:
Paaanie kochany, brązowy pasek do niebieskiego zegara to jest super zestawienie cool
Będzie Pan zadowolony :)


Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
:
Niebieski rekin od Steinharta. Z niebieskim szyciem.

Brąz do niebieskiej tarczy Was nie razi ? hmmm

:
Granatowy rekin może być ok.
Ciemny, bardzo ciemny, brązowy rekin takoż.
A na lato jakaś guma - czerwona, żółta?

:
Hogg, pattini też będzie ok znajomy kupił. Tylko żaden rally tylko szary z niebieskim szyciem.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
:
Mi się jakoś ten model właśnie z rally kojarzy hmmm

:
Ale to typowy nurek :))

Powtórzę się :arrow: http://www.steinhartwatch...-Shark,580.html


:
Tomek napisał/a:
Ale to typowy nurek :))


Jak dla mnie to raczej casual/edc hmmm

: Re: Paskujemy niebieskiego Citizena
Hogg napisał/a:
Pany, poniżej delikwent do zapaskowania i przykładowy pasek, na jakim bym go widział (pattini)
Jakieś sugestie? Wymyśliłem sobie kolor paska brąz (jasny/ciemny?) lub szary (piaskowy) i obszycie w kolorze granatowym. Co forumowi esteci na to?

Obrazek
Obrazek


Moze esteta nie jestem, ale moim zdaniem swietne wygladalby... wlasnie na tym zoltym Pattini co pokazales :)

:
Dzięki wszystkim... Zdecydowałem się na kolor szary :popcorn: Jak dojdzie to nie omieszkam zaprezentować na forumie

:
:popcorn: To dawaj , bo myslalem tez o pasku dla swojego niebieskiego m-forca tak wiec moze skorzystam z pomysłu

:
Brązik mam do Seiko BFSa, a że rozstaw uszu jest taki sam jak w tym Citku, to nie chciałem dublować :)

:
revolta napisał/a:
:popcorn: To dawaj , bo myslalem tez o pasku dla swojego niebieskiego m-forca tak wiec moze skorzystam z pomysłu


Jacek w M-force masz daleko odsunięte uszy mi jakoś żaden pasek nie pasował. Chyba, że maratac.

Pozdrawiam
Marcin/kornel91


Adriatica, Ball, Casio ,Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Nethuns, OceanX, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.