Homarki by Spinner:-)
Odpowiedz do tematu

:
Za prawde powiadam Wam, skoro nie widac roznicy, to po co przeplacac. Szczyt cen panerajowatych to dla mnie Magrette.

I to wiem za co place, bo grawery w gornej polce sa cudnej urody.

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
Blaz
[Usunięty]
:
O! Znów dyskusja o polityce cenowej Ponuraja? :mrgreen: :mrgreen: Lubię te klimaty. :mrgreen: :mrgreen:

:
Ciekawostką w cenniku sa też Velcro Strapy- czyli taśma parciana z naszytym rzepem za jedyne 150 USD :mrgreen: Normalnie darmocha...
Zrobię takie w cenie materiału max. 5 zł i sprzedam paneristom za pół ceny, za 75 USD :mrgreen:

:
Korba 5pln to kosztuje zrobienie jednej sztuki velcro , a ile kosztuje w skali masowej produkcji :mrgreen:

:
Ta bransoleta to totalna podróba, albowiem nie posiada atrybutów przynależnych oryginałowi, znaczy się przywieszki nie ma. :razz: :wink:

:
i nie jest nasmarowana pradawnym smarem z włoskich okrętów podwodnych :smile:

:
Idę o zakład, że oryginał sprzedają z przywieszką, pudełkiem, paragonem i wieczystą gwarancją :P

:
bow napisał/a:
Szczyt cen panerajowatych to dla mnie Magrette.
I to wiem za co place, bo grawery w gornej polce sa cudnej urody.


+1

Wracając do tematu, to Maryśka Spinnera jest świetna, a z tą bransoletą wygląda rewelacyjnie :!:
W ogóle to Smoki reprezentują lobby bransoletowe (do pasków nikt mnie nie przekona :twisted: ) tak więc ta bransoleta szczególnie mi się podoba, a papiera zawsze można dorobić, mam rodzinę we włoszech, to poproszę ich - coś skrobną i podeślą - wtedy będzie full orydżinal :wink:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Mój szef jest Włochem . Firma idzie tak sobie , zaproponuję mu alternatywę :mrgreen: Będziemy robić przywieszki do pamów :twisted:

:
Łysy napisał/a:
Mój szef jest Włochem . Firma idzie tak sobie , zaproponuję mu alternatywę :mrgreen: Będziemy robić przywieszki do pamów :twisted:

heh dobre ! trzeba podźwignąć firmę

:
Łysy, świetny pomysł. :lol:

:
Blaz napisał/a:
O! Znów dyskusja o polityce cenowej Ponuraja? :mrgreen: :mrgreen: Lubię te klimaty. :mrgreen: :mrgreen:


+1
:mrgreen:
Blaz, masz może ochotę pogadać na następne 3 strony? postów mi się nabije :lol: :lol: :lol: i jaka polemika kurturarna będzie...

Skate or die!
:
Wujku Spinner Kozacki zestaw z tą oryginalną bransoletą :shock:

:
Dzisiejszy bohater to moja wariacja na temat poczciwego Chinominora... :wink:

Jak wiadomo nie przepadam za zielonkawymi indeksami w większości zegarków - stąd więc taki pomysł na zmiany:




:
...trza będzie lajf zobaczyć, jak ten "brak" indeksów wygląda...

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.