Accutron by Bulova
Odpowiedz do tematu

sowa
[Usunięty]
:
Właśnie poluję na accutrona. Po opisie Rudolfa całkiem się na niego napaliłem. Mam nadzieję, że nie wylicytują za więcej niż 200zł. Co o nim myślicie?

http://allegro.pl/zegarek...1814668996.html
ps. sorry za odgrzewanie starego posta.

:
sowa napisał/a:
Mam nadzieję, że nie wylicytują za więcej niż 200zł.


no to ja ci powiem że musiałby być cud żeby za 200 zł poszedł :mrgreen:

:
Ktos sie pytal na Forum, ktorego nie ma. Przekleje moj post:

Ty lepiej sprawdz, czy zegarek chodzi, bo naprawa kamertonow to droga przez meke. A i baterie ciezko dostac. Latwiej jest z kamertonikami od ETA (np. w Omedze czy w Titusie), do nich latwiej o baterie. Dla osoby zupelnie niezainteresowanej zegarkami Accutrona raczej odradzam - to nie jest zegarek bezproblemowy.

EDIT: to chyba Ty sie pytales :lol: . Nic innego nie jestem w stanie powiedziec, niz tam powiedzialem.

:
Taki model spokojnie chodzi po 200 ale $ , mechanizm 281 kamerton
Zbyszke ma racje ciężkie jest życie kamertona .

:
sowa napisał/a:
Właśnie poluję na accutrona. Po opisie Rudolfa całkiem się na niego napaliłem. Mam nadzieję, że nie wylicytują za więcej niż 200zł. Co o nim myślicie?

http://allegro.pl/zegarek...1814668996.html
ps. sorry za odgrzewanie starego posta.


Myślę, że pokazywanie go na forum gdzie hurtowników liczy się nie w dziesiątkach a w setkach, nie jest za mądrym pomysłem delikatnie mówiąc :P

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
Ano, teraz to na pewno przekroczy 200 zł

sowa
[Usunięty]
:
[quote="zbyszke"]Ktos sie pytal na Forum, ktorego nie ma. Przekleje moj post:

[i]Ty lepiej sprawdz, czy zegarek chodzi, bo naprawa kamertonow to droga przez meke. A i baterie ciezko dostac. Latwiej jest z kamertonikami od ETA (np. w Omedze czy w Titusie), do nich latwiej o baterie. Dla osoby zupelnie niezainteresowanej zegarkami Accutrona raczej odradzam - to nie jest zegarek bezproblemowy. [/i]

EDIT: to chyba Ty sie pytales :lol: . Nic innego nie jestem w stanie powiedziec, niz tam powiedzialem.[/quote]


Pisałem do gościa. Odpowiedział mi, że zegarki włąśnie są w serwisie Dolińskiego we Wrocławiu, bo stały bez baterii by nie zalało mechanizmu i jutro ma wyznaczony termin ich odbioru. Da znać bo powiedzieli mu, że właśnie nietypowa jakaś bateria do bulovy jest 1,35V.

sowa
[Usunięty]
:
Zbyszku miałeś rację. Moja oferta została odwołana przez sprzedającego. Zastanawiam się teraz czy licytować jeszcze raz. Takie baterie widziałem na ebay. Może jednak się zmieszcze w 200zł

Ostatnio zmieniony przez sowa 2011-09-15, 16:59, w całości zmieniany 1 raz
:
Weź jeszcze pod uwagę koszt naprawy, o ile uda się znaleźć kogoś kto się jej podejmie. Kamertony to niezbyt popularne mechanizmy.

Ostatnio zmieniony przez Mariusz 2011-09-15, 19:16, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.