Christopher Ward KingFisher Pro C6
Odpowiedz do tematu

Blaz
[Usunięty]
:
Kopniaki Twoje, o Svedosie, są wystarczającą zachętą do nauki fotografii. :twisted: :mrgreen:

:
Profilaktycznie zapodam standardową wersję do porównań:


Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Blaz napisał/a:
Pisar, wytłumacz się z tego zdania, bo inaczej ostrzeżenie! :twisted: :mrgreen:


W takim razie stanowczo, kategorycznie i mocno odmawiam tłumaczenia!!!!!!!!!!!
: )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
Łukasz nie daj się , Piotrek Cię podpuszcza, bo ostrzegacza chce wyłudzić, a Spinnerosowi możesz jednego posłać, należy się melepecie. :wink:

:
Sylwek i Ty przeciwko mnie?? Już Cie nie lubię!! :P : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
pisar napisał/a:
Sylwek i Ty przeciwko mnie?? Już Cie nie lubię!! :P : )


Piotrek Ty uważaj, Ty moim zięciem możesz być :mrgreen: :wink: , a ostrzegacza to Ci sam pierdyknę za spiskowanie przeciwko teściowi :razz: :wink:

Zroooobione :mrgreen:

:
Teściu ty mój :mrgreen: : )

"Muzyka – po milczeniu – najlepiej wyraża to co niewyobrażalne" Aldous Huxley (1894 - 1963)
:
:grin: :grin:

:
Znowu kumoterstwo i pokątne interesy!!! :twisted:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
A TY Bow myślisz że po co ja zegarki zbieram :mrgreen: , to chyba jasne że po to aby córka mojej teściowej fajnego zięcia miała, Ty rób za wczasu to samo , kumłotry fajnych synów mają. :wink: :lol:

Ostatnio zmieniony przez Svedos 2010-10-25, 21:49, w całości zmieniany 1 raz
:
Że takie wiano...
Dobra... Początki mam niezłe :)

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Ward Łukasza jest świetny, na żywo wygląda rewelacyjnie. Nie sposób nie wspomnieć tu jeszcze o fotkach Wojtka - idealnie oddają urok tego zegarka !


bow napisał/a:
A tak przekonywałem Smoka, że 44mm na łapie to jego idealny rozmiar.
Sądzę, że dał się przekonać :lol:


Dał się przekonać, dał :grin:
Sam widziałeś że Magretka i czarny Ward C8 przykleiły mi się do nadgarstka :grin:

Swoją drogą to chciałem oznajmić wszystkim Melepetom, które twierdziły że Ward C8 PVD jest brzydki - sami jesteście brzydcy buraki jedne :wink: i się ani trochę nie znacie !
Ten Ward jest świetny i jak leży na ręce :shock: nie spodziewałem się, że będzie taki wygodny !

Tak w ogóle obecnie jestem na etapie rozmyślania co zrobić - czy zbierać dalej kasę na Pekina szkieletowca, czy za to co już mam odłożone do skarpetki :wink: kupić Magretkę :smile:

Ostatnio zmieniony przez Smok 2010-10-26, 01:33, w całości zmieniany 1 raz
СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Zbieraj na Pekina!!! :lol:

Dziewczyny lubią brąz zapraszają :twisted:
:
Oddaj mi kasę :!: :lol:

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.