Bialy purystyczny MolnioRad
Odpowiedz do tematu

:
Rudolf, każ im się walić :razz: , dopracuj tylko koronkę z wałkiem i będzie ekstra, mnie to wcześniej od czci i wiary odsądzali co bym w Cuprum nie robił żadnego nadruku i zostawił z gołą tarczą :wink:

:
Nie wytarlem do konca podzialki sekundnika , tak pasuje :)
Bialy pasek to dobry pomysl

Brak indeksow na razie mi nie przeszkadza

:
W sumie wygląda prawie, jak to:

http://www.manbushijie.co...d=807&catid=372

...all we do is eliminate our future with the things we do today.
Money is our incentive now so that makes it okay.
:
He he - wygląda jak biały miś z jednym oczkiem :grin: :grin: - ale fajny jest - mi pasuje, a indeksy bym wytarł do reszty.

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
W krótkich, żołnierskich słowach: Do bani...

:
Mnie się podoba, tylko trzeba poprawić koronkę :smile:
Taka myśl mi się jeszcze nasuwa (chociaż nie wiem jak z wykonaniem tego) - jakby na szkle wypiaskować 12 małych prostokątów, albo trójkątów, które spełniałyby rolę indeksów to byłby miód i malina :!:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
Ja bym wytarl indeksy do końca i gitarrra... Mi sie widzi - bialy pas lub czerwony i jazda... :!: :wink:

:
Wypiaskowac na szkel indeksy - swietny pomysl , do tego to pewnie bym musial zdemontowac szklo , jedno juz mi peklo w czasie wymiany .
Zastanawiam sie caly czas
Dzieki za dobre porady .

:
piaskuj szkło i pasek strażak lub pielęgniarka i będzie cacy!

Skate or die!
:
Rudolf, mi sie bardzo podoba :o
A Karol dobrze prawi,gdyby tak wypiaskowac na szkle indeksy to byloby jeszcze bardziej miodnie ;)

"Let's plot log against log. It's a physicist's favourite plot, since everything looks straight... "
:
Koronkę zmienisz i będzie cacy. A biały pasek a i owszem by podpasował. Z czarnym szyciem bo wskazówki są czarne?

FORZA Robert!
RK WRT
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.