Seiko SARB065 - nowy, fajny garniaczek?
Odpowiedz do tematu

:
Na fotce, którą wstawił Maxio tarcza jest czarna, a w mojej fotce bordowa. Oba figurują w necie pod kodem SARB 068
Obie wersje tarczy mają ten sam kod :?:

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
...na "mojej" fotce tarcza jest w kolorze "czekoladowym" i taka jest w oryginale zdaje mi się, natomiast na Twojej wpada w bordo - chyba, że moje ukochane Eizo się posypał :twisted:



...tylko 300 sztuk tego zrobili, całkiem ciekawy okaz do kolekcji, ale datę to mogli dać np tak:



zdjęcie zapożyczone z WUS

:
Znalazłem jeszcze takie zdjęcie, wychodzi na to, że odcień tarczy zależy od kąta padania światła



Uploaded with ImageShack.us

Maxio, z datą pomiędzy 4 a 5 byłoby zdecydowanie lepiej. W każdym razie jakbym miał wolne kilkaset dolarów, to kupiłbym to seiko, na tą tarczę mógłbym patrzeć bez przerwy, bez zwracania uwagi na aktualną godzinę.

СДЕЛАНО В СССР – najlepsze zegarki na świecie !!!
:
To dobry pomysl data miedzy 4 a 5 bylaby jak najbardziej OK

:
Karol Kłósek napisał/a:
na tą tarczę mógłbym patrzeć bez przerwy, bez zwracania uwagi na aktualną godzinę.

...często się na tym łapię, gapię się na zegarek, ale która godzina to nie wiem :twisted:

:
Ba ostatnio wyszedłem z wytrzymałości materiałów lekko skołowany i spojrzałem na zegarek żeby sprawdzić na którym piętrze jestem :P bo nie wiedziałem czy czekać na windę czy schodzić :D
Wyobraźcie sobie reakcję moich znajomych :wink: :lol:

Marcin


-----------------------------------------------------------
G. Gerlach - polskie zegarki
:
TowRoupas napisał/a:
spojrzałem na zegarek żeby sprawdzić na którym piętrze jestem

Jesli na reku miales Risemana to nie mam pytan :) wysokosciomierz moglby ci podpowiedziec na ktorym pietrze jestes ;)

:
heheheh
ale serio - pikny jest ten SARB...

:
Na stronach WATCH TANAKA pojawiły się lepsiejsze fotki tytułowego zegareczka:












:
Ładniutki jak diabli.

:
Śliczny jest... i nawet przywieszkę ma :)

"Mądremu wystarczą dwa słowa, a głupiemu - to i referatu mało" (pisarz Sofronow).
:
on jest za ładny ..

:
No i rozmiar w koncu nie 36mm...

Blaz
[Usunięty]
:
Ta biała tarcza to jest to, bo czarna i te jej pijane cyferki a'la Atlantic to jest coś, czego nie trawię. :mrgreen:

:
Kurde ładnie się prezentuje :)

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.