Kosmo Luk, czyli ubieramy Kosmonautę :-)
Odpowiedz do tematu

: Kosmo Luk, czyli ubieramy Kosmonautę :-)
Wiara,

Stanęliśmy deko w rozkroku i musimy zrobić dwa kroki do tyłu, więc jest szansa na zrobienie modyfikacji.

Zrobiona bransoleta dedykowana wyszła ciulowo. Nie chodzi o sam koncept, ale wykonanie.
Mamy zatem wzornik którego w zasadzie wstyd pokazywać.
Dlatego się zastanawiamy, czy jest sens znów zlecać innemu wykonawcy zrobienie tego samego projektu, czy może zrobić wersję na normalnej, klasycznej bransolecie takiej jak miałem na zlocie ? hmmm

Ankieta na tydzień, mówcie co sądzicie.

Dopasowana :


Normalna :

:
Normalna nijak nie pasuje IMO.

:
Santino, mnie się na przykład ta "normalna" podoba bardziej od tej dedykowanej dlatego też robimy ankietę bo zdania mamy podzielone.

:
Svedos, już dawno ustaliliśmy, że z Twoim gustem najlepiej nie jest :złośliwiec:

Szymon
[Usunięty]
:
Svedos napisał/a:
Santino, mnie się na przykład ta "normalna" podoba bardziej od tej dedykowanej dlatego też robimy ankietę bo zdania mamy podzielone.


Ale pododa Ci się w ogóle bardziej od dedykowanej, czy bardziej od dedykowanej, ciulato zrobionej? Bo to jest trochę róznica. hmmm


Imo dedykowana, ale porządnie zrobiona i powinno być cacy. Bo ta co Flati założył, to trochę jak świni siodło pasuje. :/

:
...moje zdanie znacie - tylko dopasowana

:
A możesz mimo wszystko pokazać ten wstyd?

Kuba
:
quub, nigdy w życiu, to masakra była nie wstyd.

:
Pierwsza fota Kuba.

:
A kto będzie liczył głosy? :popcorn:

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
Santino napisał/a:
Normalna nijak nie pasuje IMO.


+ milion

[ Dodano: 2015-05-26, 14:39 ]
Svedos napisał/a:
quub, nigdy w życiu, to masakra była nie wstyd.


..........aż tak źle hmmm

Bądź dla siebie latarnią, która oświetla twą drogę i nie poszukuj światła poza sobą
Szymon
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Pierwsza fota Kuba.


A że to to jest ten twór co dostaliście :shock: .... no cóż... nie nosiłbym :/ Faktycznie kupa wyszła.

Ostatnio zmieniony przez Szymon 2015-05-26, 14:40, w całości zmieniany 1 raz
:
Łatwo się wymądrzać przy klawiaturze, bo tak czy inaczej problem spada na Wasze barki, ale tylko dopasowana, uważam! Robicie to od podstaw i, jakby nie patrzeć, największe wyzwania już za Wami, tak że nie ma sensu iść na skróty akurat na tym etapie!

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
:
Kasamene, w punkt pifko

Some of them want to abuse you
Some of them want to be abused

_________________
русский тролль иди нахуй
:
So nice... :oops:
;) pifko

Crux Sacra Sit Mihi Lux Non Draco Sit Mihi Dux
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.