Koszulka forum 2015 - projekt
Odpowiedz do tematu

: Koszulka forum 2015 - projekt
Panowie, mamy kilka projektów i jeśli chcemy coś nosić, przedyskutujmy, wybierzmy, lub zróbmy nowe.

Poniżej wszystko, nad czym dyskutowaliśmy w poprzednim wątku. Dojdźmy do akceptu z tymi wzorami, lub pozgłaszajmy poprawki, zróbmy nowe, ogarnijmy się.

Żebyśmy mogli zamówić u Pisara, potrzebujemy 50szt i dostajemy sprawdzoną jakość (może być około 40 szt. ale to absolutne minimum). Jeśli któryś projekt zbierze mniej, ale będą chętni, będziemy się zastanawiać co dalej. Lepiej zawsze wybrać jeden główny.

W szranki i konkury stają:

1. Kosmonauta by Charlie - czarna



2. Kosmonauta by Charlie - czerwona (alternatywna wersja na jasnej koszulce)



3. Wiader by Charlie



4. Żaba by Zinajda



5. Wader by Zinajda



6. Wader by Michał



7. Pomysł Artura: takata, ale zamiast samolotu xwingi ze star wars
z poprawką Iksa: napis by musiał być "piu piu piu", a nie takatakataka
z wizualizacją Sebastiana


IMG_9460 by Marek Gronowski, on Flickr

to zaczynamy.

Ostatnio zmieniony przez marekgro 2015-05-25, 23:24, w całości zmieniany 1 raz
:
Pyk.

Apa13 napisał/a:
Lenistwo to cecha ludzi zaradnych. Zamiast wziac sie do dziela, wola myslec jak ulatwic sobie prace, czy ją ominąć pifko
:
Pyk

:
Jak wszystkie są na jednej stronie, widać, że te ręce mogą być zbyt duże :/

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
Pisałem Ci wczoraj co sądzę o tych ryncach w ogóle :D
A wizualizacja ostatniej jest z netu a nie moja :P

Nie oceniaj człowieka po tym gdzie pije, ale ile może wypić! :))
Szymon
[Usunięty]
:
marekgro napisał/a:
7. Pomysł Artura: takata, ale zamiast samolotu xwingi ze star wars
z poprawką Iksa: napis by musiał być "piu piu piu", a nie takatakataka


Numerek 7 widze tylko w takim wydaniu:
Zinajda napisał/a:
IMHO to by musiało być dokładne nawiązanie do "takataki", znaczy widok dwu X-wingów "en face" w ramce, u góry napis (jakiś, może "czwarty wymiar") i mordka. U dołu tekst "PIUPIUPIU" w mniej więcej takim samym układzie jak "TAKATAKA". Inaczej żart nie będzie zrozumiały. Spróbuję coś takiego narysować.

:
:)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
Szymon
[Usunięty]
:
Poszło i ode mnie. Wiader Zinajdy chyba będzie modyfikowany o usunięcie strzałki jeśli dobrze kojarzę hmmm

:
:)

YDHTSAF IYDWT TGAGW OYW
:
Brałem udział w każdym projekcie koszulkowym do tej pory. Tym razem nie mam ochoty...

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Bronek napisał/a:
Brałem udział w każdym projekcie koszulkowym do tej pory. Tym razem nie mam ochoty...


Poczekaj - jakąś żabolową sobie zrobimy ;)

:
:)

:
Ja zagłosuję tylko pod warunkiem, że do listy dojdzie jeszcze 6 projektów :popcorn:
Czuję niedosyt możliwości wyrażenia swej władczej woli.
:D

:
Kufa w niedzielę trzeba było między dwoma wybierać i ciężko było zdecydować, a temu jeszcze mało możliwości wyboru plask :facepalm: :złośliwiec:

Ostatnio zmieniony przez gryson 2015-05-26, 10:28, w całości zmieniany 1 raz
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.