Koszulka forum 2015 - projekt
Odpowiedz do tematu

:
Santino napisał/a:


Poczekaj - jakąś żabolową sobie zrobimy ;)


Chętnie i myślę, że będzie sporo chętnych ;)

" Idiotów generalnie jest mało na świecie, ale są tak sprytnie porozstawiani, że co rusz któregoś spotykamy :wink: "
:
Bronek napisał/a:
Chętnie i myślę, że będzie sporo chętnych


W weekend powinien być projekt ;-)

:
widocznie niejasno napisałem, to już się poprawiam:

1. Nie wybraliśmy jeszcze żadnego projektu na koszulki, bo jeszcze nie są dojrzałe. Czekamy jeszcze na Zinajdę, poprosiłem Charliego o poprawki, Santino wspomniał o Żabolu. Lista będzie aktualizowana zawsze w pierwszym poście, by bałaganu nie było, jak będziemy melepecic co jest fajne, co nie. Zapraszam do melepecenia i wylewania, co komu na wątrobie leży, czemu nie kupi lub czemu kupi, co by na koszulce widział.

Dla mnie na przykład - i nie tylko dla mnie - w opcji Charliego ręce są za duże.

2. Projektów jest dużo, bo nie ma problemu, by - jeśli zbierze się grupa - zrealizować więcej, niż jeden. Sam chciałbym 3 z w/w projektów. Chyba, że uznamy, że tylko jeden projekt koszulki na rok, tylko nie rozumiem, czemu moglibyśmy tak zdecydować.

Powtarzam jeszcze raz: tu dyskutujemy o projektach, nie zamawiamy! pifko

Pick people of high integrity over capability. Capability degrades. Integrity compounds.
:
takatakataka z piu piu piu - robi wrażenie :)) :popcorn:

:
Jutro będę miał dostęp do drukarki (grafika x-winga z netu) i xero (mordka). Myślę, że w czwartek będę miał gotowy rysunek, a Piotrek zrobi wersję wektorową gdzieś na koniec tygodnia i wstawi w temacie (na moje konto).
Aha, mam (niewielki) problem: czy napis ma być PIUPIUPIUPIU, czy PIUUPIUUPIUU, albo PIU-PIU-PIU, czy też któraś z tych wersji, ale przez "jot", o tak: PJU itd. I druga rzecz, czy za x-wingami mają być gwiazdy (byłoby to logiczne, ale ścisłe nawiązanie do takataki byłoby bez. Co o tym sądzicie?

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2015-05-26, 12:11, w całości zmieniany 3 razy
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Trzeba jeszcze metodą głosowania wybrać kto do kogo robi piu piu piu, bo np. ja bym wolał żeby bohaterski myśliwiec Imperium rozwalał rebelianckie ścierwo :złośliwiec: A są tacy co odwrotnie.
Tak tylko podpowiadam :popcorn:

Maras68
[Usunięty]
:
:shock:

:
Mnie tam wszystko jedno. Jak taka będzie wola większości, mogę narysować H-winga jako pierwszy lub jako drugi.
PS. "Wybór narodu" też przeżyję.

Ostatnio zmieniony przez Zinajda 2015-05-26, 12:32, w całości zmieniany 1 raz
Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Zinajda napisał/a:
Aha, mam (niewielki) problem: czy napis ma być PIUPIUPIUPIU, czy PIUUPIUUPIUU, albo PIU-PIU-PIU, czy też któraś z tych wersji, ale przez "jot", o tak: PJU itd. I druga rzecz, czy za x-wingami mają być gwiazdy (byłoby to logiczne, ale ścisłe nawiązanie do takataki byłoby bez. Co o tym sądzicie?


To wszystko wymaga oddzielnych głosowań. Najpierw ustalajacych głowny kierunek, a potem weryfikujących czy kierunek nie został ustalony przypadkowo - głosowań weryfikujących głosowania.
Tak to widzę.

:
Znaczy, dwie tury?

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
Co najmniej.
Demokracja demokracją, ale warto sprawdzić kto liczy głosy. Wtedy tylko jest szansa na stosunkowo najmniej sfałszowane wybory.

:
A najpierw, kto jest w komisji.

Tak wyglądała Zina aka Zinajda.
:
ALAMO napisał/a:
kto liczy głosy


To chyba oczywista-oczywistość?
:złośliwiec:

Szymon
[Usunięty]
:
ALAMO napisał/a:
Zinajda napisał/a:
Aha, mam (niewielki) problem: czy napis ma być PIUPIUPIUPIU, czy PIUUPIUUPIUU, albo PIU-PIU-PIU, czy też któraś z tych wersji, ale przez "jot", o tak: PJU itd. I druga rzecz, czy za x-wingami mają być gwiazdy (byłoby to logiczne, ale ścisłe nawiązanie do takataki byłoby bez. Co o tym sądzicie?


To wszystko wymaga oddzielnych głosowań. Najpierw ustalajacych głowny kierunek, a potem weryfikujących czy kierunek nie został ustalony przypadkowo - głosowań weryfikujących głosowania.
Tak to widzę.


Nie zapominaj, że najpierw trzeba przegłosować skład komisji skrutacyjnej :twisted:

:
O to to.
Jak widzicie, na razie nie ma sensu głosować nad piupiupiu kontra piu piu kontra pjupijupipipju, ponieważ wyniki mogą zostać zafałszowane niedpowiednim doborem członków. Komisji. Skracającej. Albo coś tam.

Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group
Design by Vagito.Net | Lo-Fi Mod.